Sorum var Rota virüs aşısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayazmasal tarafından oluşturulan Rota virüs aşısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 298 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rota virüs aşısı
Konbuyu başlatan Ayazmasal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayazmasal

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank
Ben yaptırmadım canım ücreti maşallah çünkü 🤦🏻‍♀️.
Cnm bn oglumda tüm aşılarını yaptım ama eminim ücretli bı asi yaotirmadim bugün kızım için gittim 3 aylıkken var dedi isterseniz yaparsinjz ucerrtli dedi ücreti ne kadar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bide acaba bu aşı yillardir mi böyle ücretli yoksa son bı kaç senedir mi ucertli olmaya başladı

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Cnm bn oglumda tüm aşılarını yaptım ama eminim ücretli bı asi yaotirmadim bugün kızım için gittim 3 aylıkken var dedi isterseniz yaparsinjz ucerrtli dedi ücreti ne kadar

Bide acaba bu aşı yillardir mi böyle ücretli yoksa son bı kaç senedir mi ucertli olmaya başladı
Hep ücretliydi ama eskiden 200 300 dü şuan bir dozu 750 ile 1000 tl arasında 🤦🏻‍♀️ bize de dediler ama çok pahalı olduğu için yaptıramaadık birde bir dozu yaptırıp diğerini yaptırmazsan aşı etki etmiyoe illa bütün dozunu yaptırman lazım

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank
Hep ücretliydi ama eskiden 200 300 dü şuan bir dozu 750 ile 1000 tl arasında 🤦🏻‍♀️ bize de dediler ama çok pahalı olduğu için yaptıramaadık birde bir dozu yaptırıp diğerini yaptırmazsan aşı etki etmiyoe illa bütün dozunu yaptırman lazım
Ay çok saol cnm bnm ya ozmn bnde yaptırmicam böyle bakilnnca da oglumada yaotirmamisim ozmn çok şükür bsieg ilmdi isllah bnnda da yapmdim diye bi sıkıntı çıkmaz

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank
İki veya 3 toz olmasi gerekiyormus pahalli bir aşı tek toz olsa yaptırırdim ben çünkü 10 gün önce 2 yaşındaki oğlum oldu 5 gün hastanede yattı kusma ateş ishal çok oldu zor geçirdi
Evet pahalı bnm bebeğim 2 aylık daha kararsızım ama tek doz da fayda etmiyormus

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank

En son te ne kadar önce 500 dü canim

Evet pahalı bnm bebeğim 2 aylık daha kararsızım ama tek doz da fayda etmiyormus
Evet iki doz

Tüm sayfalar yüklendi.