Rota virüs ve menenjit aşısı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde GülşahT tarafından oluşturulan Rota virüs ve menenjit aşısı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 478 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rota virüs ve menenjit aşısı?
Konbuyu başlatan GülşahT
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynepkoroglu42

GülşahT

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhaba
Bebegim 4 aylık, bu iki asiyi yaptırmak istiyorum ama eşim istemiyor, gerçekten pahalı aşılar ve tek doz da değil,devlet neden bu aşıları karsilamiyor anlamış değilim, sizler yaptırdınız mı aşıları?

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhaba
Bebegim 4 aylık, bu iki asiyi yaptırmak istiyorum ama eşim istemiyor, gerçekten pahalı aşılar ve tek doz da değil,devlet neden bu aşıları karsilamiyor anlamış değilim, sizler yaptırdınız mı aşıları?
Biz de yaptırmadık daha doğrusu yaptıramadık hem çok pahalıydı hem de eşim gerek yok yeterince canını yakıyorlar dedi normal aşılara bile zor ikna etmişken bu konuda zorlamak istemedim yoksa asla kabul etmezdi neden karşılamıyorlar ben de bilmiyorum çok ilginç madem rota bu kadar yaygın ve menenjit çok tehlikeli bir de bunlar bebek çok ilginç vardır belki bir nedeni

GülşahT

Kayıtlı Üye
rank
Biz de yaptırmadık daha doğrusu yaptıramadık hem çok pahalıydı hem de eşim gerek yok yeterince canını yakıyorlar dedi normal aşılara bile zor ikna etmişken bu konuda zorlamak istemedim yoksa asla kabul etmezdi neden karşılamıyorlar ben de bilmiyorum çok ilginç madem rota bu kadar yaygın ve menenjit çok tehlikeli bir de bunlar bebek çok ilginç vardır belki bir nedeni
O nedenler keşke açıklansa, ucuz birşey olsa anlıcam ama ciddi anlamda pahalı. Rabbim korusun evlatlarimizi

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhaba
Ben ebeye sordum gerek yok dedi zaten tedavisi var aşının koruyuculuğu da %50ymiş öyle olunca biz de yaptırmadık

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aşı olan bebekler daha hafif atlatıyor demişti ebemiz bize de .sastim kaldım vala herkes bisi söylüyor
Bu bünye ile alakalı benim dayımın iki çocupuda aşı olmadı büyüğü küçüğüne göre daha zor altlattı en az 10 gün yeme içmeden kesildi çocuk küçük olan yine 5 günde iyileşti. Ve aşı tabiki olsa daha iyi ama onunda koruyuculuğu yarı yarıya aşı tutmazsa daha fena para boşa gidiyor

Zeynepkoroglu42

Kayıtlı Üye
rank
Rota ağizdan oluyor can yakacak bir durum değil yarın öbür gün ah vah demeden yaptırmak lazım bizim aldığımiz ilk 600 su sonra 715 oldu evet makul değil ama devletin de karşılaması lazım rota fena bisey ateş kusma ishalden yatıyor çocuklar

Tüm sayfalar yüklendi.