Rüya yorumu yapabilen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selda mas tarafından oluşturulan Rüya yorumu yapabilen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,769 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rüya yorumu yapabilen
Konbuyu başlatan Selda mas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊

Yusuf Özgen

Kayıtlı Üye
rank
Allah hayırlara çıkarsın canım ilk hamileliğimde erkek olacağını görmüştüm hatta çevremdeki herkes adı ile sesleniyordu adını da görmüştüm aynı şekilde ikinci gebeliğim ve geçen ay bir oğlum daha olacağını hatta ismini bile gördüm cinsiyeti henüz belli değil rüyadan sonra merak ile bekliyorum 😊🥰
Demekki bu rüyayı gören tek ben dgl bende gördüm ama cinsiyet bilmiyordum 🥰

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
En başından beri ne kadar çok ugrassamda hiç ruyamda görmemiştim ilk çocuğum da rüyamda gormustum cinsiyetini değilde yüzünü görmüştüm ama bugün sabah ezanından sonra hiç rüya falan göreceğimi dusunmedigim halde bebeğimi rüyamda gördüm ilk hamilelikteki farkı bu sefer cinsiyetini de gördüm kızım oluyordu sizce kızım mi olacak 🤗 daha öğrenemedim 14 haftaligiz
Ben 1 buçuk aylık hamileyken görmüştüm oğlun oldu Adınıda uraz koyduk diyodu bir ses 19. Haftalıkken erkek olduğunu öğrendim. 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar