Rüya yorumu yapabilen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selda mas tarafından oluşturulan Rüya yorumu yapabilen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,768 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rüya yorumu yapabilen
Konbuyu başlatan Selda mas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊

Rümeysa Rümeysa

Kayıtlı Üye
rank
En başından beri ne kadar çok ugrassamda hiç ruyamda görmemiştim ilk çocuğum da rüyamda gormustum cinsiyetini değilde yüzünü görmüştüm ama bugün sabah ezanından sonra hiç rüya falan göreceğimi dusunmedigim halde bebeğimi rüyamda gördüm ilk hamilelikteki farkı bu sefer cinsiyetini de gördüm kızım oluyordu sizce kızım mi olacak 🤗 daha öğrenemedim 14 haftaligiz
Tersi çıkıyor genelde. Ben kız bebek gördüm ilk tahminde kızdı ama dün kesin olarak erkek dendi.

Ayşenurr

Kayıtlı Üye
rank
16. Haftadayız 😊12 de kız dendi . Ben polistik over sendromu tedavisi görüyordum ona rağmen hemen hamile kalınca doktorum şaşırmıştı. 5. Haftamda bence senin kızın olacak diye beni ümitlendirmisti.
Ya sağlıkla gelsin bnde hep ruyamda kız çocuğu gördüm tersi çıktı hayrlsiyla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah rabbim🤲💙🥰

S

Sahra

Guest
En başından beri ne kadar çok ugrassamda hiç ruyamda görmemiştim ilk çocuğum da rüyamda gormustum cinsiyetini değilde yüzünü görmüştüm ama bugün sabah ezanından sonra hiç rüya falan göreceğimi dusunmedigim halde bebeğimi rüyamda gördüm ilk hamilelikteki farkı bu sefer cinsiyetini de gördüm kızım oluyordu sizce kızım mi olacak 🤗 daha öğrenemedim 14 haftaligiz
Bende erkek grdm ama kızım olacak insllh😍

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
canim benim de bi kızın var ikinci çocuğum erkek olsun çok istiyordum gebelikten önce rüya gördüm oğlum olmuş gebeyknde yine ayni rüyayı gördüm ve sonra cinsiyeti doktor ilk kıza benziyor dedi bidaha gittim kesin erkek dedi

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Tersi çıkıyor genelde. Ben kız bebek gördüm ilk tahminde kızdı ama dün kesin olarak erkek dendi.
Teşekkür ederim 🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

canim benim de bi kızın var ikinci çocuğum erkek olsun çok istiyordum gebelikten önce rüya gördüm oğlum olmuş gebeyknde yine ayni rüyayı gördüm ve sonra cinsiyeti doktor ilk kıza benziyor dedi bidaha gittim kesin erkek d

canim benim de bi kızın var ikinci çocuğum erkek olsun çok istiyordum gebelikten önce rüya gördüm oğlum olmuş gebeyknde yine ayni rüyayı gördüm ve sonra cinsiyeti doktor ilk kıza benziyor dedi bidaha gittim kesin erkek dedi
Rabbim kucağımıza almayi nasip etsin teşekkür ederim

Eylülün annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende ilk hamileligimde hep kız bebek görürdüm kızım oldu allah gönlüne göre versin

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar