Rüyada bebeğini görmek

• Konbuyu başlatan Berrin
  • Toplam 14 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Berrin tarafından oluşturulan Rüyada bebeğini görmek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 817 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rüyada bebeğini görmek
Konbuyu başlatan Berrin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sevgi♥️ ali

Sha

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar 15 haftalık hamileyim bebeğimin cinsiyeti henüz belli değil ama 3 gecedir rüyamda farklı yaşlarında çok güzel bir kız bebek görüyorum rüyasında bebeğinin cinsiyetini gören ya da bebeğinin yüzünü gören var mı ?
Ben ruyada erkek bebek goruyorum benım evımde aglıyor almaya kalkıyorum bıran duruyorum ama benım kızdı bu erekek bebek kımın dıyorum sonra egılıp aldım benımdır yanı sonucta benım odamda daha sonra uyandım ama Allah ızın verırse kızım oluyor saglıkla gelsın kı benı tanıdıklarda goruyor ruyalarında erkek cocukla hatta ismini miraç koysun demısler

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar 15 haftalık hamileyim bebeğimin cinsiyeti henüz belli değil ama 3 gecedir rüyamda farklı yaşlarında çok güzel bir kız bebek görüyorum rüyasında bebeğinin cinsiyetini gören ya da bebeğinin yüzünü gören var mı ?
Ben 😂 12 haftalık hamileydim o zaman gördüm bir bebek bembeyaz kıpkırmızı dudaklar simsiyah saçları vardı. doğuruyodum kucağımda balkonda oturuyodum bana eve soksana çocuğu diyolardu diyorum sokamıyorum ki eve giremiyorum bebekle diyordum afını ne koydun oğlunun dediler bilmiyorum dedim tanımadığım bir ses onun adı uraz olacak çevresine şans getirecek bereket getirecek dedi uyandım 😂 ertesi günde aynı rüyayı gördüm 😊 39 haftalıkken doğurdum gerçekten oğlumu eve götüremedim kuvezde kaldı

...

Moderator
Mod
rank
CanımBende rüyama bir kız gördüm bir erkek gördüm.Erkekmiş meğer.

A

Atlasin annesi

Guest
Bn hep kiz gorurdum hemde surati net bir sekilde sonuç 36 haftslik hamileyim biroglum olucak insallah atlasimmmm

Sevgi♥️ ali

Kayıtlı Üye
rank
Ben rüyamda bana iki kutu getiriyordular birini sec dediler bende seçtim icinde bebeye ait hersey vardi ve penbe renkteydi sonra birgun sora doktora gittim kizim olacagini öyrendim

Tüm sayfalar yüklendi.