Rüyada isim gördüm

• Konbuyu başlatan Aidin
  • Toplam 11 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aidin tarafından oluşturulan Rüyada isim gördüm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 852 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rüyada isim gördüm
Konbuyu başlatan Aidin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MrymCetinkaya
A

Aidin

Guest
Merhaba kızlar ben daha cinsiyetini öğrenmeden bir kızımın olacağını gördüm adınada Hira diyordum. Elhamdulillah kızım olacak İnşaAllah Hira koymam şart mı bilgisi olan varsa sevinirim 💕

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar ben daha cinsiyetini öğrenmeden bir kızımın olacağını gördüm adınada Hira diyordum. Elhamdulillah kızım olacak İnşaAllah Hira koymam şart mı bilgisi olan varsa sevinirim 💕
Ayy bende kızım olacağını gördüm ve kızım olacak adını da söylemişler sana hakkında hayırlısı olsun

A

AnneyimmM

Guest
Bende kızım olduğunu gördüm hatta ismi Ela ydı ama erkek dediler o kadar bilinç altında kız düşüncesi varki inanamiyorum erkek olduğuna 🤷🏼‍♀️

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ben küçük kardeşimde görmüştüm annem bir aylık hamileyken rüyamda erkek bir kardeşim olduğunu ve adını da Eyüp Rezzan koyduğumuzu gördüm ve gerçekten de öyle oldu bir erkek kardeşim oldu ismini de Eyüp Rezzan koyduk. Bende şuan hamileyim daha üç aylık hamileyken rüyamda erkek bebeğim olduğunu ismini de Ali Asaf koyduğumu gördüm aynı gün eşimde rüyasında görmüş oda Ali Aslan koyuyormuş biz şuan çok kararsızız Ali kesin olucak ama Aslan mi Asaf mi karar veremedik☺️ sende görmüşsen koy bence hayırlısı olsun inşallah 🙏♥️

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Bende kızım olduğunu gördüm hatta ismi Ela ydı ama erkek dediler o kadar bilinç altında kız düşüncesi varki inanamiyorum erkek olduğuna 🤷🏼‍♀️
Kaçıncı haftada öğrendiniz erkek olduğunu benim 14 haftalık 13 ye kıza benziyor net değil denildi rüyamda kız olacağını gördüm bugün 🤗

Ozlem kzlrmk

Kayıtlı Üye
rank
Nasil görüyorsanız su ruyaya benide dahil edin ya ben birak ismi cibsiyetini felan bebegin kendisini hic goremedim bu 3 cu hamileligim bide😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar