Rüyamda bebeğimi gördüm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Rüyamda bebeğimi gördüm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,165 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Rüyamda bebeğimi gördüm
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Egebaby

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar rüyamda bebişimi doğuruyordum sezaryenle ama hissediyorum her aşamayı sonra bebiş çıktı doktor erkek bu bebek dedi. Yanakları tombiş tombişti, ben zayıfım bebeğim nasıl böyle şişko oldu diye düşünüyordum. Kız-erkek hayırlısı hepsini tatmak isterim ama rüyamda hep hep erkek görüyorum bakalım çıkacak mı sizinle paylaşmak istedim. Cinsiyete daha vakit var 😊😊😊
Rabbim gönlüne göre versin cnm cinsiyet. Ne zaman belli olacak ? Gerçekten yaşamayı da nasip eder Allah cnm 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar rüyamda bebişimi doğuruyordum sezaryenle ama hissediyorum her aşamayı sonra bebiş çıktı doktor erkek bu bebek dedi. Yanakları tombiş tombişti, ben zayıfım bebeğim nasıl böyle şişko oldu diye düşünüyordum. Kız-erkek hayırlısı hepsini tatmak isterim ama rüyamda hep hep erkek görüyorum bakalım çıkacak mı sizinle paylaşmak istedim. Cinsiyete daha vakit var 😊😊😊
Bende hamile oldgum ogrendigim zaman ikiz çocuklarımın olduguu görüyordum 😁

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Rabbim gönlüne göre versin cnm cinsiyet. Ne zaman belli olacak ? Gerçekten yaşamayı da nasip eder Allah cnm 🥰
Amin inşallah anne olmak zormuş hem bedeni hem zihni yoruluyor insanın. Bebişlerimiz iyi olsun da sabrederiz teşekkür ederim. En erken 14. Hafta diyorlar ama bu hafta kontrole gideceğim belki söyler diye düşünüyorum bir umut.

Bende hamile oldgum ogrendigim zaman ikiz çocuklarımın olduguu görüyordum 😁
İkiz mi peki doğru çıktı mı

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah anne olmak zormuş hem bedeni hem zihni yoruluyor insanın. Bebişlerimiz iyi olsun da sabrederiz teşekkür ederim. En erken 14. Hafta diyorlar ama bu hafta kontrole gideceğim belki söyler diye düşünüyorum bir umut.

İkiz mi peki doğru çıktı mı
Aynen bebekler iyi olsu bizde iyi oluruz onlarla 🥰insalalh belli olur cnm

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Çok sevindimmm inşallah canım inşallah 😍

Bakalım öğrenince de yazarım inşallah 12+1

Aslında 11. Haftada erkek bebekte çıkıntı oluşmaya basliyo doktorum ikisinde de o hafta bildi tecrubede lazım tabi 13. Hafta da net olmasa da biseyler şöyle bacak arasını net görmesi gerek ama kesin sonuç istersen ayrıntılı ultrason 19. Hafta sonrasi cnm

Ezgyldrrm

Kayıtlı Üye
rank
Ben de rüyamda hep oğlum olduğunu görüyordum cinsiyetini öğrenmeden önce , zaten erkek hissediyordum hamile olduğumu öğrendiğimden belli. Cinsiyetimiz erkek 🙏🏻 rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Aslında 11. Haftada erkek bebekte çıkıntı oluşmaya basliyo doktorum ikisinde de o hafta bildi tecrubede lazım tabi 13. Hafta da net olmasa da biseyler şöyle bacak arasını net görmesi gerek ama kesin sonuç istersen ayrıntılı ultrason 19. Hafta sonrasi cnm
12+1 13. Gebelik haftası mı sayılır 12. Haftası mı

Ben de rüyamda hep oğlum olduğunu görüyordum cinsiyetini öğrenmeden önce , zaten erkek hissediyordum hamile olduğumu öğrendiğimden belli. Cinsiyetimiz erkek 🙏🏻 rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip

Ben de rüyamda hep oğlum olduğunu görüyordum cinsiyetini öğrenmeden önce , zaten erkek hissediyordum hamile olduğumu öğrendiğimden belli. Cinsiyetimiz erkek 🙏🏻 rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip
Ben de rüyamda hep oğlum olduğunu görüyordum cinsiyetini öğrenmeden önce , zaten erkek hissediyordum hamile olduğumu öğrendiğimden belli. Cinsiyetimiz erkek 🙏🏻 rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin
Sizinkini de inşallah 💞

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank

Ayşeburak

Kayıtlı Üye
rank
Bende rüyamda erkek gördüm cnm
Detaylı ultrasyon da erkek dedi
Bakalım hayırlısı olsun canım

Ipekdilan123

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim gönlüne göre versin inşallah bende 2 defa felan hastaneye gdecegm zaman ultr kardeşimin yüzünü görüyordum şuan kızım kardeşimin kucuklugu☺

Tüm sayfalar yüklendi.