Rüyamda doğum yaptım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysu çelik tarafından oluşturulan Rüyamda doğum yaptım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,057 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rüyamda doğum yaptım
Konbuyu başlatan Aysu çelik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MrymCetinkaya

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar gördüğüm bir rüyayı anlatmak istiyorum. Rüyamda hastane de doğum yapmıştım hemşire 2 ay 15 dk erken doğum oldu dedi. Bir tane bebek getirdiler kucağına erkek di hatta konuşuyordu hemşire dedi ki o senin çocuğun değil oysa biraz emzirmistim . Gitti geldi kuvezlik bir çocuk getirdi böyle minnak bişey ona kanım çok ısındı. Cinsiyetini sordum kız dedi. Doğum normal oldu hiç ağrı sızı cekmeden getirdim dünyaya . Hadi benim rüyamı yorumlayalim :).
Hamile kadinlar değişik rüyalar görürler diyolar benimde doğumum yaklasti bende dun ruyamda doğum yapiyodum ama sancisinida hissediyodum bi uyandim doğum pozisyonu almis kendimi sıkıyorum 😃😃😂kendi kendime güldüm 😄😃

Lale

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar gördüğüm bir rüyayı anlatmak istiyorum. Rüyamda hastane de doğum yapmıştım hemşire 2 ay 15 dk erken doğum oldu dedi. Bir tane bebek getirdiler kucağına erkek di hatta konuşuyordu hemşire dedi ki o senin çocuğun değil oysa biraz emzirmistim . Gitti geldi kuvezlik bir çocuk getirdi böyle minnak bişey ona kanım çok ısındı. Cinsiyetini sordum kız dedi. Doğum normal oldu hiç ağrı sızı cekmeden getirdim dünyaya . Hadi benim rüyamı yorumlayalim :).
Ben yıllar once daha bekarken bir ruya gordum hala da aklimdan çikmaz hamileyim evin yakininda surekli gittigim market vardi orada doğum yapıyorum ve o
Öluyorum 😀 şimdi 19haftalik hamileyim ilk çocuğum olacak Allah yardımcımız olsun

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Zor olacağını düşündüğün bir şeyin hızlı ve kolay gelişeceğine ve yakın bir zamanda olacağına da işaret olabilir. Devlet işi olabilir, bir yerden gelecek bir para vs. Vs.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar