Ruyasinda gorupte alip yiyen var mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan Ruyasinda gorupte alip yiyen var mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,008 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ruyasinda gorupte alip yiyen var mi
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sedef

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
Aynen oyle midem acayip bulaniyor sogandan yumartadan kokusu cok kotu geliyor yemege maskeyle dogruyorum kavurunca sanki kokusu gidiyor
Her sabah elimden geldigince bitan haşlanmış yumurta yemeğe calisiyorum arasına maydanoz kekik koyup yumurta ve soğan kabusum oldu resmen ama napim herşey minnakkar için ☺️

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Her sabah elimden geldigince bitan haşlanmış yumurta yemeğe calisiyorum arasına maydanoz kekik koyup yumurta ve soğan kabusum oldu resmen ama napim herşey minnakkar için ☺️
Kac ayliksiniz bildigim kadariyla maydonez dusuk yapiyor gaz sancisi cekiyordum daha onceleri kekik ictim dr icmeme mi soyledi teklikeli dedi evet hersy evlatlar icin

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
Kac ayliksiniz bildigim kadariyla maydonez dusuk yapiyor gaz sancisi cekiyordum daha onceleri kekik ictim dr icmeme mi soyledi teklikeli dedi evet hersy evlatlar icin
7 aylığım canm maydanoz dusuk yapıyor diye çok dendi ilk aylardan bu yana yerim ilk cocugumdada yemiştim çok şükür ne bir ağrı kanama sancı olmadı kaynanam kekik tursusu yapmıştı tane tane yeni yumurtaya Dürer yerim yumurtayı sade yiyemiyorum

B

Betul.26

Guest
Ya kızlar ben de bugün 8 haftalık oldum sigarayı bırakmıştım rüyamda sigara içtiğimi gördüm çiğköfteye aşık bir insan olarak sağlıklı değil diye uzun zamandır yemiyorum ama rüyamda çiğköfte de yedim ne yapmalıyım???

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
Ya kızlar ben de bugün 8 haftalık oldum sigarayı bırakmıştım rüyamda sigara içtiğimi gördüm çiğköfteye aşık bir insan olarak sağlıklı değil diye uzun zamandır yemiyorum ama rüyamda çiğköfte de yedim ne yapmalıyım???
Ben daha dün çiğköfte yedim bir tabak dolusu 😁

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar