Sabah bulantilari geri geldi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan Sabah bulantilari geri geldi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,041 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sabah bulantilari geri geldi
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Hamileliğin başlarında olan bulantı geri geldi 30 haftalık oldum sbhlari mide bulantısı oluyor herşeyden bi tiksinme

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Hamileliğin başlarında olan bulantı geri geldi 30 haftalık oldum sbhlari mide bulantısı oluyor herşeyden bi tiksinme
Midene baskı yaptığı için olabilir birde tansiyon ölç belki düşmüştür. Banada oluyor arada bi sanki midemin içinden iğrenç tatlar geliyor onu çıkartmak istiyorum bulanıyorum bazen tıkabasa yemişim gibi iştahım olmuyor hazımsızlıklar bebek büyüdükçe başlıyor işte

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Bende öyle şeyler cinsiyetleri ve farklıydı ama hiç yaşamadım fakat bu hamileliğimde vitamin kullandigimda hafif yaşadım ilk zamanlar vitamin kullanıyorsanız yemekten biraz sonra alın yiyip içtiklerinizle alakalı diye düşünüyorum 🤗

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Aynı durum bende de var canım Gündüz mide bulantısı gece mide yanması uyku BİLe yok ne soda ne süt Bir şey kar etmiyo ilaçta kullanmak istemiyorum Bide tüm kokulardan nefret eder oldum

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Benim hiç olmadı şimdiye kadar ama 32 haftalıkken yani bir hafta önce başladı neden oluyor acaba.Gun içinde de hiç geçmiyor sanki yeni hamile gibiyim
Bilmiyorum ki eskilere gore bebek sac cikartiyor diyorlar ne kadar dogru bilemem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Midene baskı yaptığı için olabilir birde tansiyon ölç belki düşmüştür. Banada oluyor arada bi sanki midemin içinden iğrenç tatlar geliyor onu çıkartmak istiyorum bulanıyorum bazen tıkabasa yemişim gibi iştahım olmuyor hazımsızlıklar bebek büyüdükçe başlıyor işte
Az yiyorum zaten geceleri mide rahatsiz oluyor bogazimda kalmis gibi sanki yemekler ona gassirit deniliyo

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Aynen bende daha var sabah canım çıkacak gibi oluyor her zaman 😒 az kaldı ama bende az kaldım gibi
Diyorlar doğum yapınca yeniden doğmuş gibi oluyorsun günler geçmiyor sanki

Aynı durum bende de var canım Gündüz mide bulantısı gece mide yanması uyku BİLe yok ne soda ne süt Bir şey kar etmiyo ilaçta kullanmak istemiyorum Bide tüm kokulardan nefret eder oldum
Tam benide anlattın geceleri bende de oluyor mide ekşimesi kan ilacı ve demir sabahları ac almak zorundayım eczenedeki son aylarda sabah ac değil öylen ac iç dedi mide bulantısı olmaz dedi yarın öğlen icecem

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank

Tam benide anlattın geceleri bende de oluyor mide ekşimesi kan ilacı ve demir sabahları ac almak zorundayım eczenedeki son aylarda sabah ac değil öylen ac iç dedi mide bulantısı olmaz dedi yarın öğlen icecem
Ben hep tok alıyorum benimde 32.hafta bişey demediler

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank

Aynen valla öyle doğum yapınca insan rahatlıyor

Tüm sayfalar yüklendi.