Sabah bulantilari geri geldi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan Sabah bulantilari geri geldi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,049 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sabah bulantilari geri geldi
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Bilmiyorum ki eskilere gore bebek sac cikartiyor diyorlar ne kadar dogru bilemem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Az yiyorum zaten geceleri mide rahatsiz oluyor bogazimda kalmis gibi sanki yemekler ona gassirit deniliyo
Benim mide yanması çok oluyor asit geliyor ve nefesim kesiliyor o asitin acısından çok kötü boğazım hep tahriş oluyor bi yandan yanlara tekme atıyor yada geriliyor ayaklarını diriyor yanıma dönüyor mideme kaburgamın altına off her hali zor işte mide en çok çeken organ bu durumlarda gittikçe de zorlaşıyor doğuma kadar neler çıkacak kim bilir

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Benim mide yanması çok oluyor asit geliyor ve nefesim kesiliyor o asitin acısından çok kötü boğazım hep tahriş oluyor bi yandan yanlara tekme atıyor yada geriliyor ayaklarını diriyor yanıma dönüyor mideme kaburgamın altına off her hali zor işte mide en çok çeken organ bu durumlarda gittikçe de zorlaşıyor doğuma kadar neler çıkacak kim bilir
Tüm dertlerimi anlattın yemin ederim 😂😂😂biri nasılsın desen direk bunu okurum

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Ben hep tok alıyorum benimde 32.hafta bişey demediler
Ben geçen aldım mide bulantısı yapabilir sbh değil de öğlen yemeğini yemeden al dedi benim ki feramat

Kaç gününüz var daha benim daha var patlayacak bomba gibiyim

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Ben geçen aldım mide bulantısı yapabilir sbh değil de öğlen yemeğini yemeden al dedi benim ki feramat

33 haftadayım daha şişkinlik hiç olmadı ama vitaminler mahvediyor birde bebeğin hareketleri kemikleri o kadar net ki artık eskisinden daha da kuvvetli

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank

Bende fertamir ile devid3 kullanıyorum doğumdan sonrada devam etcem kullanmaya

Bende fertamir ile devid3 kullanıyorum doğumdan sonrada devam etcem kullanmaya
Benimde çok hareketli

Çok zor gittikçe de zorlaşıyor ama sabrını da veriyor Allah bi şekilde vallahi acılar ağrılar yanmalar ama son en fazla 7 8 hafta daha belki daha erken olur haftasını doldurmazsa 5 6 hafta az kaldı diyorum hep 😂
Sezeryan mı olacaksınız

Tüm sayfalar yüklendi.