Sorum var Sabrım taştı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emir'inAnnesi tarafından oluşturulan Sabrım taştı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,272 kez görüntülenmiş, 81 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sabrım taştı
Konbuyu başlatan Emir'inAnnesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Serra Hüma

Emir'inAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Ah kuzu ahh tam beni anlatıyorsun ama benim görümce belası tek değil 1 görümce 3 kaynım benle yaşıyor bende bıktım usandım artık 4 senedir uğraşıyorum bunlarla ne özelim var eşimle ne yanlızlığım var bende bu aralar sabrımın sınırındayım eşimi kırmakta istemiyorum ve artık onların bende yasamasinida istemiyorum bi kaç defa kovdum gorumcemi ama gururu yok yine geliyor ben şuan köye pek gitmiyorum benden rahatsız olduklarını his ettiğim için ama bütün yükleri bende seni çok iyi anlıyorum kuzum rabbim sabır versin😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Haha yüz yokki olsaydı belki dediklerinizi yapardı birazcık😃
Aynen öyle canım birbirimizi çok iyi anlıyoruz cnm işimiz çok zor

Emir'inAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Ay okurken sinir oldum canım ya ne işi var sizin yanınızda insan kendi evinde de rahat vermiyorlar ya ne halt yemeye kalıyor sizde canım eşin bişey demiyor mu git artık felan diye valla üzüldüm canım ya ama kendini yıpratma eşinle konuş bence bu konuyu canim
Konuduyorum surekli kaynanamı bekliyoruz inşallah gelecek eşim de bıktı dinlemiyor hızı kesinlikle

He valla çok zor kuzum inşallah gişeler en kısa zamanda seninkide benimkilerde
Amin inşallah

He valla çok zor kuzum inşallah gişeler en kısa zamanda seninkide benimkilerde
Amin inşallah

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Kızlar o kadar yoruldum ki ben kaçarak evlendim ve eşimin ailesi köyde oturuyorlar vanlılar işte biz şehire gitmek için hazırlandık bizimle görümcemi yolladılar neymiş bana neyin ne olduğunu öğretecek mis dedik 2 3 aya geri gider kabul ettik sonra bu sürekli bahaneler bularak beni eşimle birbirimize düşürüyor kavga ediyoruz yapacağını yapıyor ve kenara geçiyor birsen olmamış gibi devam ediyor olan bize oluyor ve bu 1 yıldır bizim yanımızda affedersiniz ilişkimizi bile gizli saklı yapıyoruz eşimle hiç rahat olamıyoruz o var diye bugün yine tartışma yarattı ve biz eşimle yine kavga ettik artık o kadar doldum ki sinir krizi geçirdim saçlarımı yoldum başım döndü sonra eşim sakinleştirdi az daha sakinleştirmeseydi bayılacaksınız o kadar yoruldum ki onun yüzünden kavga etmekten bıktım artık sizinle dertleşmek istedim kusura bakmayın biraz uzun oldu içimi dökmek istedim
Memlekette şeytan çok ya

Defnenin annesi Ayşe

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar o kadar yoruldum ki ben kaçarak evlendim ve eşimin ailesi köyde oturuyorlar vanlılar işte biz şehire gitmek için hazırlandık bizimle görümcemi yolladılar neymiş bana neyin ne olduğunu öğretecek mis dedik 2 3 aya geri gider kabul ettik sonra bu sürekli bahaneler bularak beni eşimle birbirimize düşürüyor kavga ediyoruz yapacağını yapıyor ve kenara geçiyor birsen olmamış gibi devam ediyor olan bize oluyor ve bu 1 yıldır bizim yanımızda affedersiniz ilişkimizi bile gizli saklı yapıyoruz eşimle hiç rahat olamıyoruz o var diye bugün yine tartışma yarattı ve biz eşimle yine kavga ettik artık o kadar doldum ki sinir krizi geçirdim saçlarımı yoldum başım döndü sonra eşim sakinleştirdi az daha sakinleştirmeseydi bayılacaksınız o kadar yoruldum ki onun yüzünden kavga etmekten bıktım artık sizinle dertleşmek istedim kusura bakmayın biraz uzun oldu içimi dökmek istedim
Sen saçlarını süpürge edersin herşeyi sineye çekersin bakarsın o yaratığa yarın öbür gün bı halt yer senin canını sıkarlar bakıyorsun bakmasaydin olur bence evinde daha fazla barındırma bırak gitsin yada evinde rahat rahat herşeyi yap o rahatsız olsun

Emir'inAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Memlekette şeytan çok ya
Hemde nasil

Sen saçlarını süpürge edersin herşeyi sineye çekersin bakarsın o yaratığa yarın öbür gün bı halt yer senin canını sıkarlar bakıyorsun bakmasaydin olur bence evinde daha fazla barındırma bırak gitsin yada evinde rahat rahat herşeyi yap o rahatsız olsun
Haftaya kaynanam geliyor canım sabrediyorum artik

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Kesinlikle katılıyorum. Sen edebinden, terbiyenden dolayı hep eşinle arana mesafe koyarsın ama onlar da yuvana taht kurar maalesef ki gerçek bu. O yüzden bence de sen rahat davran, evinde istediğin gibi giyin o sıkılsın.

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Ben bunu anlamıyorum görümcenin ne işi var senin evinde kendi evi yok mu anası babası bacısı yok mu? Zaten gelme sebebi iyi olsa düşünceli olur bir kaç haftaya döner gider bir senedir sizinle olması nasıl bir saçmalık Allah'ım yardımcın olsun cidden ben kendi saçımı başımı değil direkt onun saçını başını yolarim atarım kapının önüne kim ne derse desin 😠😠

Dilek47

Kayıtlı Üye
rank
Kesinlikle katılıyorum. Sen edebinden, terbiyenden dolayı hep eşinle arana mesafe koyarsın ama onlar da yuvana taht kurar maalesef ki gerçek bu. O yüzden bence de sen rahat davran, evinde istediğin gibi giyin o sıkılsın.
Bende yaptım bı ara eşimle onların yanında çok rahat davranıyorduk kaynım bana verdiği cevap utanma sizdede kalmamış bende dedim değil utanma bizde kalmamış sizin yüzünüzden aramıza mesafe katiyorduk ama bundan sonra öyle yok dedim oda az kaldı gidecez dedi fala gidecekler o hala gidecekler yani😕

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bende yaptım bı ara eşimle onların yanında çok rahat davranıyorduk kaynım bana verdiği cevap utanma sizdede kalmamış bende dedim değil utanma bizde kalmamış sizin yüzünüzden aramıza mesafe katiyorduk ama bundan sonra öyle yok dedim oda az kaldı gidecez dedi fala gidecekler o hala gidecekler yani😕
Yapın yapın kusura bakmasınlar ev ev üstüne olmuyor siz utanılacak bir şey yapmıyorsunuz sizin mahreminize giren onlar

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.