Saç boyama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Busratuna tarafından oluşturulan Saç boyama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,322 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Saç boyama
Konbuyu başlatan Busratuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Busratuna

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba
Saçlarımı gri ombre yaptırmak istiyorum doktoruma sormayı unuttum sizce zararı olur mu
Kullanilan urunlerin zehirli gaz salinimini icine cektiginde tabi ki zararli olma ihtimali var..hamileysen dogumdan sonra yapmani tavsiye ederim.. bende sabirsizlaniyorum :) esime durmadan dogum yapsam kuafore gidicem soyle yapicam boyle yapicam dır dır dır :) tabi ki herkesin kendi fikri dusuncesi..

Busratuna

Kayıtlı Üye
rank
Kullanilan urunlerin zehirli gaz salinimini icine cektiginde tabi ki zararli olma ihtimali var..hamileysen dogumdan sonra yapmani tavsiye ederim.. bende sabirsizlaniyorum :) esime durmadan dogum yapsam kuafore gidicem soyle yapicam boyle yapicam dır dır dır :) tabi ki herkesin kendi fikri dusuncesi..
Gerçi nefes darlığı var baya haklısın sıkıntı yaşayabilirim canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben açma boyama yaptirdim 18 ocakta bitkisel boya ile 34+4haftalik hamileyim bişey olmadı çok şükür
Senin az kalmış annesi Maşallahh, şimdilik askıya aldım bu fikri 😀

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba
Saçlarımı gri ombre yaptırmak istiyorum doktoruma sormayı unuttum sizce zararı olur mu
Cnm ben bı kaç doktora sordum malesef hepsi boyama dedi bende boyamak istiyorum ama malesef şuan erteledim en azından bebeğim 6 ya da 7 aylik olsun ozamab sıkıntı olmaz herhalde .. gebe iken cogu şey bebeğide etkilediği için yasak malesef

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar