Saç dökülmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eymenin Annesi tarafından oluşturulan Saç dökülmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 788 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Saç dökülmesi
Konbuyu başlatan Eymenin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Doğumdan sonra saçınız döküldü mü ya benim her taradıgımda bir tutam dökülüyor banyoda da ne iyi gelir saç dökülmesine ve uzaması içinde önerisi olan var mı 💐💐
Benimde çok döküldü canım doğumdan sonra hormonlardan dolayı hemen hemen herkes yaşıyor benim vitamin değerlerim de düşmüştü biraz ona da bağladım ama 7. Aydan sonra dökülen yerler tekrar çıktı.

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Doğumdan sonra saçınız döküldü mü ya benim her taradıgımda bir tutam dökülüyor banyoda da ne iyi gelir saç dökülmesine ve uzaması içinde önerisi olan var mı 💐💐
Hiç bişey iyi gelmiyor valla bebeğim 7 aylık olucak nerdeyse hala dökülüyor saçım. Hep durur dedim baktım durmadı sağlık ocağında tahlil verdim vitaminim çok düşük çıktı. Yeni kulanmaya başladım inşallah değerlerim hemen düzelir de dökülme durur artık. Sende gidip tahlil yap belki seninde düşüktür.

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hiç bişey iyi gelmiyor valla bebeğim 7 aylık olucak nerdeyse hala dökülüyor saçım. Hep durur dedim baktım durmadı sağlık ocağında tahlil verdim vitaminim çok düşük çıktı. Yeni kulanmaya başladım inşallah değerlerim hemen düzelir de dökülme durur artık. Sende gidip tahlil yap belki seninde düşüktür.
Yaa geçmiş olsun tamam canım yaptırim geçmiş olsun

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Benim şuan dökülüyor cidden bezdim doğum sonrasını bilmiyorum da şuan aşırı dökülüyor saçsız kalcam 😱

Tüm sayfalar yüklendi.