Saç dökülmesine ve kepeğe karşı etkili şampuan hangisi kizlar

• Konbuyu başlatan Shshs
  • Toplam 18 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Shshs tarafından oluşturulan Saç dökülmesine ve kepeğe karşı etkili şampuan hangisi kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 318 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Saç dökülmesine ve kepeğe karşı etkili şampuan hangisi kizlar
Konbuyu başlatan Shshs
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Ben bioblas kullanıyorum memnunum saç dökülmesi içinde kesinlikle bıttım sabunu önceden saçım döküldüğünde kullanmıştım gerçekten de farkı gördüm şuan yine dökülüyor sanırım tekrardan kullancam bir müddet head sholders da kepek için etkiliydi amma malum boykottan kullanmiyoruZ

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Heci şakiroo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben bioblas kullanıyorum memnunum saç dökülmesi içinde kesinlikle bıttım sabunu önceden saçım döküldüğünde kullanmıştım gerçekten de farkı gördüm şuan yine dökülüyor sanırım tekrardan kullancam bir müddet head sholders da kepek için etkiliydi amma malum boykottan kullanmiyoruZ
En güzel benimki yasemin şakiroyu kullanıyomm😅😅😅😅😅

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Heci şakiroo

🤣🤣🤣🤣

Clear kullanıyorum çokda iyi

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Heci şakiroo

😅😅😅 Allah seni ne yapmasın 😅😅😅bu şampuanlar yüzünden sacimiz dökülüyor zaten önceden türk erkekleri in saçı hintlilerin saçı gibiydi😅 şimdi çoğunluk kel

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Simdi soyle bir sorun var bacim. Sacinda egzama ya da sedef var mi? Eger egzama ya da sedef varsa kepek icin hicbirsey fayda etmez. İlk once onu tedavi etmen gerekir. Egzaman sacin icinde ufak sivilce olusumlardan anlayabilirsin. Ama yoksa homm un sac dokulmesine karsi kombini var ve kepek icin de etkili. Detayli bilgi istersen mesaj atabilirsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar