Saç dökülmesine ve kepeğe karşı etkili şampuan hangisi kizlar

• Konbuyu başlatan Shshs
  • Toplam 18 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Shshs tarafından oluşturulan Saç dökülmesine ve kepeğe karşı etkili şampuan hangisi kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 329 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Saç dökülmesine ve kepeğe karşı etkili şampuan hangisi kizlar
Konbuyu başlatan Shshs
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Çok değerli kuzum benim nasılsın
İyi değilim ablam ya efeyi cuma günü aşısını yaptırdım hepatit b 2 aşısını ondan beridir iyi deyil dün sabahda yanıma yatirmistim koltuğa yanimdan yere düşmüş bibuyandim bakarım ki yerde yüz ustu yatiyor Allah dan şükür bir şeyi yok takip ediyorum abla sen nasılsın umut nasıl

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
İyi değilim ablam ya efeyi cuma günü aşısını yaptırdım hepatit b 2 aşısını ondan beridir iyi deyil dün sabahda yanıma yatirmistim koltuğa yanimdan yere düşmüş bibuyandim bakarım ki yerde yüz ustu yatiyor Allah dan şükür bir şeyi yok takip ediyorum abla sen nasılsın umut nasıl
Canım benim ya kıyamam çok geçmiş olsun kuzum çok dikkatli ol kusma vs oldumu hiç hemen yatirmasaydin efe çok küçük daha 😥🥺 bende iyiyim canım umutta iyi canım benim

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim ya kıyamam çok geçmiş olsun kuzum çok dikkatli ol kusma vs oldumu hiç hemen yatirmasaydin efe çok küçük daha 😥🥺 bende iyiyim canım umutta iyi canım benim
Abla Allah tan ağlaması bile yoktu baktığımda hemen yerden aldım bide bizim yerlerde beton olunca az bisey burnu akti yerden aldikdan sonra hemen emzirdim onu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar