Saç kesmek 🥲

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Şubat Anneleri kategorisinde Doğa'm 💜 tarafından oluşturulan Saç kesmek 🥲 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,188 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Şubat Anneleri
Konu Başlığı Saç kesmek 🥲
Konbuyu başlatan Doğa'm 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Selamlar annişler havalar malum aşırı sıcak ve kızım çok terliyor saçları pek yok aslında ama yine de kessek mi dedik eşimle ben kıyamıyorum ama cam kapı açık oturuyoruz bir taraftan terliyor bir taraftan da burnu tıkanıyor bu sebeple mantıklı geliyor sizce kessek acaba sert çıkar mı yenileri görümcemin torununu 11 aylık kesmişler onlar yavrunun saçları diken gibi öyle olmasından çekiniyorum
Aleykümselam Kuzum benim kızım da 2 yaşında daha bugüne kadar yani saçını kesmeye hiç kıyamadım yani etrafında çok söyleyen oluyor saçını kes diye saçı uzun maşallah güzel ben kesmeye kıyamıyorum havalar gerçekten sıcak evet terliyor ama kesmeyi düşünmüyorum

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum kestikten sonra çıkarken aynen diken diken olur sonradan toplanır ama bilemedim ya kız çocuğunun saçlarını kesme taraftarı değilim açıkçası var o gür gelme olayına da çok fazla da inanmıyorum ben oğlumu da hiç kesmedim oğlumun saçları çok sık ve Gür mesela bebeklik saçları hala
Aşırı terliyor günde kaç kez üstünü değiştiriyorum saçları hep ıslak burnu hep tıkalı cam kapı hep açık kestik gitti valla 😭 zaten gürleşsin diye değil ben de babası da seyrek saçlıyız bize çekerse ne yapsak da gürleşmez şu diken gibi çıkma mevzusu sıkıyordu canımı da yapacak bir şey yok ama bi şeker oldu ki 🥰🥰 gözleri mavi saçları gittiğinden beridir de daha çok belirginleşti 🫠🫠🫠
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aleykümselam Kuzum benim kızım da 2 yaşında daha bugüne kadar yani saçını kesmeye hiç kıyamadım yani etrafında çok söyleyen oluyor saçını kes diye saçı uzun maşallah güzel ben kesmeye kıyamıyorum havalar gerçekten sıcak evet terliyor ama kesmeyi düşünmüyorum
Maşallah subhanallah ben de az kıyamıyordum muhtemelen az uzun olsa yine kestirmezdim gerçi tel tel uzun saçları vardı 🤣 doğduktan sonra bölge bölge saçları dökülmüştü o yüzden bazısı uzun bazısı kısaydı kardeş kardeş uzasın işte hepsi ayrı gayrı olmasın 🤣🤣🤣

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Aşırı terliyor günde kaç kez üstünü değiştiriyorum saçları hep ıslak burnu hep tıkalı cam kapı hep açık kestik gitti valla 😭 zaten gürleşsin diye değil ben de babası da seyrek saçlıyız bize çekerse ne yapsak da gürleşmez şu diken gibi çıkma mevzusu sıkıyordu canımı da yapacak bir şey yok ama bi şeker oldu ki 🥰🥰 gözleri mavi saçları gittiğinden beridir de daha çok belirginleşti 🫠🫠🫠

Maşallah subhanallah ben de az kıyamıyordum muhtemelen az uzun olsa yine kestirmezdim gerçi tel tel uzun saçları vardı 🤣 doğduktan sonra bölge bölge saçları dökülmüştü o yüzden bazısı uzun bazısı kısaydı kardeş kardeş uzasın işte hepsi ayrı gayrı olmasın 🤣🤣🤣
Oy kurban olurum ona ben güzel olmaz mı annesi onların her halleri güzel sağlığı için boş ver uzar kök on'da diken diken de oluyor yani bu bizim bile bir yerimize kolumuzu bacağımıza aldığımız zaman ilk çıkarken diken diken oluyor sonra düzeliyor o da düzelecektir ona hiç dert etme nazarda değmesin dikkat et

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Oy kurban olurum ona ben güzel olmaz mı annesi onların her halleri güzel sağlığı için boş ver uzar kök on'da diken diken de oluyor yani bu bizim bile bir yerimize kolumuzu bacağımıza aldığımız zaman ilk çıkarken diken diken oluyor sonra düzeliyor o da düzelecektir ona hiç dert etme nazarda değmesin dikkat et
Rabbim hepimizin evladını bizlere bizleri de onlara bağışlasın inşaAllah onun kokusunu aldığımdan beridir eskiyi unuttum babasını bile 🤣🤣

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Sağol canım benim ❤️
Yaaa bizim hiç dökülmedi hayırlısı inşallah kuzum ya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar