Saç Maskesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Hazall tarafından oluşturulan Saç Maskesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 523 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Saç Maskesi
Konbuyu başlatan Hazall
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Eee kendisi para kazanmak için önermiştir yada sana bilerek bu lafı demiş bile oşabilir Sırf oradan o ürünü alman içim yada sık sık bakıma gitmen için
Yok ben de farkındaydım zaten eskiden böyle değildi ben hep organik saç boyası kullanırdım şimdi birden pahalandı diye en ucuzlarından aldım hamilelik emzirme falan derken böyle elimi atsam içinde kalıyor fırçalarken kopuyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah kuzum
Niye ki morelini bozuldu
Kadın saçımı yıkadı tararken çok zorlandı sonra kesecek adam geldi bi ton da o uğraştı eskiden tarak kayardı hamilelikten sonra çok bozuldu

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Schwarzkofp kullandım da şampuanını kullandım Urbanın da bi testerını kullanmıştım öyle güzel yaptı ki saçımda toka durmadı yumuşacık oldu ama hemen çöpe atmışım bulamadım hangisiydi 🥲 senin memnun kaldığın çeşit var mı

Kendi satışını yaptığını önerdi Loreal Absolut Repair ama yorumlarında çok fazla bi işe yaramadı diyen var
Canım benim saçlarım sarı açıcidan dolayı keçe gibi olmuştu ben 2si bir arada olan var onu kullanmistim aşırı işlem görmüş hassas saçlar için olandı yani içinde Argan yağı ve amino asit vardı başka kullanmadım şuan zaten maske kullanmıyorum birdek şampuandan sonra pantenin bakım kremini kullanıyorum birde kuaförümden keratin suyu almıştım onu kullanıyorum haftada birkere şükür düzeldi yumuşacık

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yok ben de farkındaydım zaten eskiden böyle değildi ben hep organik saç boyası kullanırdım şimdi birden pahalandı diye en ucuzlarından aldım hamilelik emzirme falan derken böyle elimi atsam içinde kalıyor fırçalarken kopuyor

Kadın saçımı yıkadı tararken çok zorlandı sonra kesecek adam geldi bi ton da o uğraştı eskiden tarak kayardı hamilelikten sonra çok bozuldu
Ya gebelikten kaynaklı olabişir mi acaba kuzum ?

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim saçlarım sarı açıcidan dolayı keçe gibi olmuştu ben 2si bir arada olan var onu kullanmistim aşırı işlem görmüş hassas saçlar için olandı yani içinde Argan yağı ve amino asit vardı başka kullanmadım şuan zaten maske kullanmıyorum birdek şampuandan sonra pantenin bakım kremini kullanıyorum birde kuaförümden keratin suyu almıştım onu kullanıyorum haftada birkere şükür düzeldi yumuşacık
Benim de kızılken hamile kalınca böyle oldu sonra emzirme derken 🥲 bir araştırayım onu teşekkür ederim 🥰
Ya gebelikten kaynaklı olabişir mi acaba kuzum ?
Ben gebe kaldığımda saçım kızıldı sürekli boyuyordum akıyor diye bi de hamileliğin vitaminsizliği osu busu süpürge gibi oldu artık canımı sıkmaya başladı

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hamilelik emzirme ucuz saç boyası derken iyice kurudu saçlarım dolanıp duruyor kullandığınız memnun kaldığınız saç maskesi var mı? Bu popüler alışveriş sitelerine baktım çok fazla sahte yorum var artan puan diyorum herkes kötülemiş azalan diyorum herkes bayılmış 😂 Bu arada yağ kullanamıyorum ne kullansam kaşıntı yapıyor onun için yağ değil de maske önerirseniz sevinirim 🥰
Canm benimde özel kullandigim bişey yok boyum 155 saçım 1.20 çok şükür ne yıpranma ne kurudu ben sadece panten kepeğe karşı ve elidorun saç kremini kullanıyorum ne birbirne giriyo ne kuruyo yumsacik oluyo ama herkesin saçına yaramaya bilir

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Canm benimde özel kullandigim bişey yok boyum 155 saçım 1.20 çok şükür ne yıpranma ne kurudu ben sadece panten kepeğe karşı ve elidorun saç kremini kullanıyorum ne birbirne giriyo ne kuruyo yumsacik oluyo ama herkesin saçına yaramaya bilir
Ben de turuncu elidor kullanıyordum ama yeni formül deyip değiştirdiler artık iyi gelmemeye başladı 🙁

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hamilelik emzirme ucuz saç boyası derken iyice kurudu saçlarım dolanıp duruyor kullandığınız memnun kaldığınız saç maskesi var mı? Bu popüler alışveriş sitelerine baktım çok fazla sahte yorum var artan puan diyorum herkes kötülemiş azalan diyorum herkes bayılmış 😂 Bu arada yağ kullanamıyorum ne kullansam kaşıntı yapıyor onun için yağ değil de maske önerirseniz sevinirim 🥰
Hiç boya yapmadım saclarima yağ serum filan da kullanmadım 🥰 görümcelerim hep kullanirlar açık oldukları için baya özen gösterirler 🥰benim saçım aşırı siyah ve yağlı ne boya gerektiriyo nede yağ 🤭her gören boya mi yaptırdın diyo lisede iken de hep sorarlardi saçına bişey mi sürüyorsun diye🤩

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar