Saç Maskesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Hazall tarafından oluşturulan Saç Maskesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 525 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Saç Maskesi
Konbuyu başlatan Hazall
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Yok kız öyle çok kötü bir şey olmadı kafamı görsen 3 kişilik saç var sadece lüleleri bozuldu ama sevmiyorum kıvırcık saçı zaten aslan yelesi gibi dolaşmak istemiyorum.Asıl şu hamilelik beni bitirdi bi de doğumdan sonra vitamin içemedim benim kızı ishal yaptı sütten geçti.Eskiden hindistan cevizi yağıyla tatlı badem yağını bekletiyordum hiç bir şey olmuyordu ama şimdi sürdüm mü kaşınıyorum o da doğumdan sonra değişti hassaslaştı mı anlamadım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eskiden elidorun turuncusunu komple kullanıyordum maske krem şampuan 7/24 krem yoldan çeviriyorlardı parfümün ne diye 🥰 ama şu yeni formülü iyi gelmedi kokusu da değişti 🥲 ama yine de son bi kere daha alsam mı kararsız kaldım 🤔
Bende onu kullanıyorum şampuan maskesini beraber çok memnunum benimde saçım çok uzun ama ya sırtımı da geçiyor ve kıvırcık 🥲

İyi en azından saçlarına bişey olmamış 🥰kız merak ettim senide ha bak saçlarından lülelerinden bahsedince vallahi merak ettim 🤣🤣bı kere bu uygulamada birini merak ettim diye dünyanın fırçasını yedim umarım sende aynı tepkiyi vermezsin 🤣🤣🤣
Yalnız değilsin Alya ben de merak ediyorum hazal'ı 👻

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Bende onu kullanıyorum şampuan maskesini beraber çok memnunum benimde saçım çok uzun ama ya sırtımı da geçiyor ve kıvırcık 🥲

Yalnız değilsin Alya ben de merak ediyorum hazal'ı 👻
Kendimi beğenmiyorum onun için pek foto çekilmem 😂 Anneler günü indirimini bekleyip alacağım bakalım bir şeyler ogx brazillian keratin düzleştirici maskesi varmış bi de loreal absolut repaire bakacağım hangisi güzel inerse 😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar