Sadece ben mi böyleyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Haticegulasik01 tarafından oluşturulan Sadece ben mi böyleyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,110 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sadece ben mi böyleyim
Konbuyu başlatan Haticegulasik01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Haticegulasik01

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
37.4 günlük olduk bir kahvalti hazırlayana kadar yoruluyorum egilip kalkmak zaten işkence
🤦‍♀️bende ayniyim kuzum ya 32+3 olduk nefes nefese kaliyorum evet vala yemek yerken tikaniyorum gece sagdan sola bile dönerken nefesim kesiliyor cok normal kusum Allahtan kış ayina denk geldik de biraz daha rahat yaz ayina denk gelmek daha kötü

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
🤦‍♀️bende ayniyim kuzum ya 32+3 olduk nefes nefese kaliyorum evet vala yemek yerken tikaniyorum gece sagdan sola bile dönerken nefesim kesiliyor cok normal kusum Allahtan kış ayina denk geldik de biraz daha rahat yaz ayina denk gelmek daha kötü
Aynen öyle ter basıyor valla sabaha kadar uyuyamıyorum sabah uyuyorum geç kalkıyoruz eşime bir kahvaltı hazirliyorum hemen geri yatiyorum sancım ağrım çok oluyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kahvaltı hazırlamak yemek yapmak yemek yemek eğilip kalkmak yatakta dönmek yataktan kalkmak hepsi işkence gibiydi şimdi kucağımdaki bebeğime bakıyorumda o zamanlar yaşadıklarımın mükafatı diyorum
Rabbim bizede nasip eder inşallah sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayi

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Hemde çok zor bünyemiz kaldırmıyor işte ben hem vücut olarak hemde bünye olarak çok zayıf bi insanım daha 16 haftalık olmama rağmen nefes alamıyorum daralıyorum🥲
45 kiloyla hamile kaldım ki bundan önce düşük yaptım hemen sonra hamile kaldm 35 haftalikta kovit oldum 5 gün yoğun bakımda yattım biraydir evimdeyim ama hiç halim yok tezgahın başında biraz durunca ayaklarım dermansiz kalıyor miğde yanmasi yüzünden uyku yok

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kiyamam kuzum benim az kaldi insallah😥
Aynen öyle ter basıyor valla sabaha kadar uyuyamıyorum sabah uyuyorum geç kalkıyoruz eşime bir kahvaltı hazirliyorum hemen geri yatiyorum sancım ağrım çok oluyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim bizede nasip eder inşallah sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar