Sadece ben mi böyleyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Haticegulasik01 tarafından oluşturulan Sadece ben mi böyleyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,137 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sadece ben mi böyleyim
Konbuyu başlatan Haticegulasik01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Haticegulasik01

Yaseminn

Kayıtlı Üye
rank
45 kiloyla hamile kaldım ki bundan önce düşük yaptım hemen sonra hamile kaldm 35 haftalikta kovit oldum 5 gün yoğun bakımda yattım biraydir evimdeyim ama hiç halim yok tezgahın başında biraz durunca ayaklarım dermansiz kalıyor miğde yanmasi yüzünden uyku yok
Bende oylleeyim 36++5 koovit olldum çok kötüyüm evet

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
37.4 günlük olduk bir kahvalti hazırlayana kadar yoruluyorum egilip kalkmak zaten işkence
Cnm bizde 35 olduk ins. Valla yerr birsey düşünce nasıl mahvoluyorum. Eğilip almak işkence. Artık düşen yerde kaliyor😁😂 meyve bıçağı düştü yere dün esim bugün diyor yerde bıçak var. Evet dedim biliyorumda onu almak çok zor😂😂

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Az kalmış senin canım benim az daya dayan
Pazartesi kontrole gidecem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm bizde 35 olduk ins. Valla yerr birsey düşünce nasıl mahvoluyorum. Eğilip almak işkence. Artık düşen yerde kaliyor😁😂 meyve bıçağı düştü yere dün esim bugün diyor yerde bıçak var. Evet dedim biliyorumda onu almak çok zor😂😂
Egilemiyordun ki birde karından birde benim karnım buyukte değil hasta olunca 20 gün birşey yiyemedim bebekte zayıfladı karnında küçüldü 58 kilodan 50 kiloya düşmüştüm şimdi kaç kilo oldum bilmiyorum enson 54 olmustum ama gece gündüz yiyorum şimdi almisimdir

Bende oylleeyim 36++5 koovit olldum çok kötüyüm evet
Allah yardımcın olsun canım inşallah asi olmussundur aşı olanlar çabuk atlatiyormuş

35 haftalık olduk aynen hersey cok zorluyor
Evet

35 haftalık olduk aynen hersey cok zorluyor
Evet
Kiyamam kuzum benim az kaldi insallah😥
Evet az kaldı ama bebek hala migdemde baskı yapiyor

Son düzenleme:

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
🤣🤣🤣 benim bide evde kiz var vala anne cisim geldi sen gotur diyor babasina izin vermiyor delirtecek beni🤦‍♀️🤣🤣 egile kalka egile kalka bigun kalacam oyle ya cok zorlaniyorum

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
37.4 günlük olduk bir kahvalti hazırlayana kadar yoruluyorum egilip kalkmak zaten işkence
Salı günü 38 olacağım bugün kuaföre gittim perişan oldum yürürken iyi ama fazlası bacak arasında ağrı yapiyo sürekli otursam kalça kemiklerim agriyo uyku desen en başından beri eksik geç yatıp 5 te kalkıyorum az kaldı bı dogursaydik 😊

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
🤣🤣🤣 benim bide evde kiz var vala anne cisim geldi sen gotur diyor babasina izin vermiyor delirtecek beni🤦‍♀️🤣🤣 egile kalka egile kalka bigun kalacam oyle ya cok zorlaniyorum
Egilip kalkması zor kacgundur evde sadece bulaşık yıkıyordum bugün bir temizlim dedim pert oldum

Salı günü 38 olacağım bugün kuaföre gittim perişan oldum yürürken iyi ama fazlası bacak arasında ağrı yapiyo sürekli otursam kalça kemiklerim agriyo uyku desen en başından beri eksik geç yatıp 5 te kalkıyorum az kaldı bı dogursaydik 😊
Aynı ben bizde Çarşamba 38 olacaz Allah izin verirse

Aynı ben bizde Çarşamba 38 olacaz Allah izin verirse
Bence gayet normal
Eşimde yardımcı olmak yerine ne zamana hazır olur diyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar