Sadece bikac soru??

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anneadayı1907 tarafından oluşturulan Sadece bikac soru?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 464 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sadece bikac soru??
Konbuyu başlatan Anneadayı1907
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan F♾️E♾️A

Anneadayı1907

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben 8 hafta 4 günlük hamileyim sabahları bazen midemde yanma oluyor hafif bi baş dönmesi başladı.bir de 3 gün üstü uste nescafe içmiştim doktorum türk kahvesi önerdi bana sadece ama canım çekti içtim bi zararı var mı bebeğe? Son sorum bu ikili tarama testi nasıl oluyor acaba kan mı veriyoruz nasıl yapılıyor ?

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben 8 hafta 4 günlük hamileyim sabahları bazen midemde yanma oluyor hafif bi baş dönmesi başladı.bir de 3 gün üstü uste nescafe içmiştim doktorum türk kahvesi önerdi bana sadece ama canım çekti içtim bi zararı var mı bebeğe? Son sorum bu ikili tarama testi nasıl oluyor acaba kan mı veriyoruz nasıl yapılıyor ?
Mide yanması için haftan erken, kahveyi azaltmayı dene istersen vardır doktorun bildiği. İkili taramada ultrasondan ense kalınlığı ölçülüyor anneden kan alınıyor ikisi değerlendiriliyor diye biliyorum

Cansu COŞKUN

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben 8 hafta 4 günlük hamileyim sabahları bazen midemde yanma oluyor hafif bi baş dönmesi başladı.bir de 3 gün üstü uste nescafe içmiştim doktorum türk kahvesi önerdi bana sadece ama canım çekti içtim bi zararı var mı bebeğe? Son sorum bu ikili tarama testi nasıl oluyor acaba kan mı veriyoruz nasıl yapılıyor

Mide yanmasına balık kraker yada soğuk hazır süt iç,nescafedende bisey olmaz ben cok ictim rahatliyordum,taramaya da ,kam testi veriyosun

Anneadayı1907

Kayıtlı Üye
rank
Mide yanması için haftan erken, kahveyi azaltmayı dene istersen vardır doktorun bildiği. İkili taramada ultrasondan ense kalınlığı ölçülüyor anneden kan alınıyor ikisi değerlendiriliyor diye biliyorum
Teşekkür ederim :) göğüs ağrılarım.ne zaman geçecek peki gün içind e ağrı giriyo sürekli sanki böyle içinden şırıngayla sıvı çekiyorlar.gibi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Mide yanmasına balık kraker yada soğuk hazır süt iç,nescafedende bisey olmaz ben cok ictim rahatliyordum,taramaya da ,kam testi veriyosun
Soğuk süttense krakeri tercih ederim. Süt bende direk gaz yapar hiç çekemem şimdi o gaz sancısını 😂😂 doktorum bana sadece türk kahvesi içebilirsin dedi nescafe de beni rahatsız etmeye başladı içmeyi düşünmüyorum artık

F♾️E♾️A

Kayıtlı Üye
rank
Mide yanması için bı avuç ince bulgur yiyince geçiyor bende canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar