Sadece dertlesmek akil almak istiyorum

• Konbuyu başlatan DuhA
  • Toplam 8 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde DuhA tarafından oluşturulan Sadece dertlesmek akil almak istiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 983 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sadece dertlesmek akil almak istiyorum
Konbuyu başlatan DuhA
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan DuhA
D

DuhA

Guest
Meraba kizlar benim eşim alkol kullanmazdi ama şuan 6 aylık hamileyim ve eşim alkol alio geç gelio.. Ben normalde oldugu gibi hamileliktede ilgili bi eşim guler yuzluyum. Nedenini anlamadim ve hiç istemesemde alkol alio diye üstüne gidip tartismiyorum anlamaya çalışıyorum sizce nasil bi tepki vermeliyim eşi alkol kullanan bayanlar varsa veya biraktiran bayanlar yazabilir mi..

Mlk6

Kayıtlı Üye
rank
Meraba kizlar benim eşim alkol kullanmazdi ama şuan 6 aylık hamileyim ve eşim alkol alio geç gelio.. Ben normalde oldugu gibi hamileliktede ilgili bi eşim guler yuzluyum. Nedenini anlamadim ve hiç istemesemde alkol alio diye üstüne gidip tartismiyorum anlamaya çalışıyorum sizce nasil bi tepki vermeliyim eşi alkol kullanan bayanlar varsa veya biraktiran bayanlar yazabilir mi..
Kokusu beni rahatsız ediyor gece yatarken lütfen içme de bakalım ne diyecek.

Ayşenur34

Kayıtlı Üye
rank
Bilmediğin bir sıkıntısı olabilir mi acaba canm

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Konuşun dertleşmeye çalışın belki bi sıkıntısı vardır o durumdaki insana bagrış çağrış olmaz zaten iyice bi anlamaya çalışın bebeğiniz üzerinden gidin üzüldüğünüzü söyleyin sonuçta bebekle etkileniyo

Masalll

Kayıtlı Üye
rank
Benimkinde kullanıyor ama ben dışarda izin vermiyorum içecekse evde içsin evden işe işten eve gelir bu şekilde

D

DuhA

Guest
Konuşun dertleşmeye çalışın belki bi sıkıntısı vardır o durumdaki insana bagrış çağrış olmaz zaten iyice bi anlamaya çalışın bebeğiniz üzerinden gidin üzüldüğünüzü söyleyin sonuçta bebekle etkileniyo
Doğru aslında üzüldüğümü içime attığımı bilse belki değişir ben üstüne gitmek istemedigim için normal tepkisiz davranıyorum icten ice düşünüyorum. Bakalim denicem konuşmayı

D

DuhA

Guest
Kokusu beni rahatsız ediyor gece yatarken lütfen içme de bakalım ne diyecek.
Maalesef sıcaktan ve karnimin büyüklüğünden bi süredir ayri yatıyoruz. Çünkü eşim biraz deli yatio zarar vermekten korktuğu için.
Benimkinde kullanıyor ama ben dışarda izin vermiyorum içecekse evde içsin evden işe işten eve gelir bu şekilde
Evde içemez annesi sürekli bizde oluyo kimsenin bilmesini istemio annesi çok tepkili alkol konusunda. Benim anlamadığım neden yıllardır yapmadığı biseyi yapio acaba yine normale donermi öylesine geçici biseymidir bağımlı olmasini istemiyorum kafam karışık 😨

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar