Sorum var Şafak kaç anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aslı esin tarafından oluşturulan Şafak kaç anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,895 kez görüntülenmiş, 104 yorum ve 17 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şafak kaç anneler
Konbuyu başlatan Aslı esin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

SeymaYildizz

Kayıtlı Üye
rank
Bilmiom ki canim🤣🤣yarın doktorda tekrar randevum var makinaya gircem yine bakalım ne çıkicak şuan iyim bisey yok iki gün önce sancı vardı geçti girdi dünde vardi biraz hahahah anlamadım bu isi
Aynı durumdayım canım iki gündür hiç sancı yok sıfır yarın yine nst açıklık kontrolü var ama yine çıkmaz diye tahmin ediyorum gelmezse salı günü sabah yatışım olcak inşallah 42. Haftaya giriş yaparken resmen gelmiyor velet ya içerde kaldı ayaklarım bacaklarım artık öyle bir şişti ki davul gibi oldum patlıcak bomba gibiyim

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Aynı durumdayım canım iki gündür hiç sancı yok sıfır yarın yine nst açıklık kontrolü var ama yine çıkmaz diye tahmin ediyorum gelmezse salı günü sabah yatışım olcak inşallah 42. Haftaya giriş yaparken resmen gelmiyor velet ya içerde kaldı ayaklarım bacaklarım artık öyle bir şişti ki davul gibi oldum patlıcak bomba gibiyim
Ooo 42 hafta mı oldun maşallah canım gelir yakında inşallah Allahım yardımcımız olsun inşallah canim haber et mutlaka doktor ne dicek benimde kontrolüm var yarın sancı için bakılicak. Makinada bakalim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ooo 42 hafta mı oldun maşallah canım gelir yakında inşallah Allahım yardımcımız olsun inşallah canim haber et mutlaka doktor ne dicek benimde kontrolüm var yarın sancı için bakılicak. Makinada bakalim
Alyam Napion cnm🥰❤️

Alyam Napion cnm🥰❤️

Son düzenleme:

alya

Kayıtlı Üye
rank

Alyam Napion cnm🥰❤️

Alyam Napion cnm🥰❤️
İyim canım TV izliyorum seni sormali

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Saol canım❤️😘 senle hemen hemen aynıyız benimde yarın nst var bakalım son hafta kim önce doğum yapacak hadi hayırlısı 😍🤗
39+4 dum ben evet canım aramız yakın haha aynen bakalım kim önce doğuracak haber edelim birbirimize buraya bende yarın giricem sancı makinaya ctg ye bakalım ne çıkicak yarın sendemi gircen haber et bakalım ne çıkicak sende

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar