Sorum var Şafak kaç anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aslı esin tarafından oluşturulan Şafak kaç anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,891 kez görüntülenmiş, 104 yorum ve 17 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şafak kaç anneler
Konbuyu başlatan Aslı esin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

alya

Kayıtlı Üye
rank
39+4 dum ben evet canım aramız yakın haha aynen bakalım kim önce doğuracak haber edelim birbirimize buraya bende yarın giricem sancı makinaya ctg ye bakalım ne çıkicak yarın sendemi gircen haber et bakalım ne çıkicak sende
Olur canım haber veririm tabi sende haber ver Allah yardımcımiz olsun inşallah ya dün gece uyandım afedersin idrar kaçırmış gibi iç çamaşırım pijamam ipislakti çok tedirdin oldum sonra uygulama ya baktım doğuma yakın oliyomus böyle kesik kesik su gelmesi.bende randevum var diye yarını bekledim bı de gece sırt ağrım çok oliyo sende var mı bişey

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Olur canım haber veririm tabi sende haber ver Allah yardımcımiz olsun inşallah ya dün gece uyandım afedersin idrar kaçırmış gibi iç çamaşırım pijamam ipislakti çok tedirdin oldum sonra uygulama ya baktım doğuma yakın oliyomus böyle kesik kesik su gelmesi.bende randevum var diye yarını bekledim bı de gece sırt ağrım çok oliyo sende var mı bişey
Valla arada sancı oluyor canim adet olcak gibi ama ilerleme suanlik yok bakalım çarşamba yine doktorum var ne dicek kontrolüm var yarın de sanciya bakcakalr hayırlısı artik

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar