Şafak kaç kıZlar günler yaklaştıkça heyecan stres artıyor :)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Şafak kaç kıZlar günler yaklaştıkça heyecan stres artıyor :) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,235 kez görüntülenmiş, 95 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Şafak kaç kıZlar günler yaklaştıkça heyecan stres artıyor :)
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan DygBlog

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
9 ay annesi taşısın sonra babaya benzesin 🤦‍♀️ hala umut var içimde renkli ultrasondada de hiç görmedim 😅
😂😂Ben Kayra yi gördüm burnu bana benziyor sadece Minnak fındık burunluydu inşallah babasına benzemez sonradan 😂😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Benim bu bebiş bana benzer inşaallah 😅
Ah ah hepimizin hayalinde o var ama arkadaş doğum yaptı kız çocuğu 1 sene olacak bebek aynı babasının ikizi. 9 ay karnında büyüt besle, doğur acısını çek, birde doğurduktan sonra bak büyüt babasının kopyası olsun insanın en çok zoruna giden şey 😂

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ah ah hepimizin hayalinde o var ama arkadaş doğum yaptı kız çocuğu 1 sene olacak bebek aynı babasının ikizi. 9 ay karnında büyüt besle, doğur acısını çek, birde doğurduktan sonra bak büyüt babasının kopyası olsun insanın en çok zoruna giden şey 😂
Acaba hamile kalınca çocuğu eşimin karnına transfer etsem bana benzer min🤔😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Hee eşime diyorum Kayra yi sana vereyim doğur diye 😂😂 tamam diyor ama adım gubi eminim böyle bir şey yapılsa 1 saat bile dayanamaz
Adamlar şimdiden hamile sendromuna girdi merakla bizi izleyip ne yapacaz diye takip edip onu direk kopyalayıp bizden çok yaşıyorlar. Bebek karınlarında olsa varya hiç çekilmezler öldüm diye dolanırlar ortada 😂

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Adamlar şimdiden hamile sendromuna girdi merakla bizi izleyip ne yapacaz diye takip edip onu direk kopyalayıp bizden çok yaşıyorlar. Bebek karınlarında olsa varya hiç çekilmezler öldüm diye dolanırlar ortada 😂
Benim eşim yataktan çıkmaz bee adamın ayağına bir kere vurdum da 2 3 gün ayağım ayağın diye gezindi evde hamile olsa düşünemiyorum 😂😂🤦🏻‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar