Şafak kaç kıZlar günler yaklaştıkça heyecan stres artıyor :)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Şafak kaç kıZlar günler yaklaştıkça heyecan stres artıyor :) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,231 kez görüntülenmiş, 95 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Şafak kaç kıZlar günler yaklaştıkça heyecan stres artıyor :)
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan DygBlog
Saglıkla insalkah canım 🤲🤲😍😍
İnşallah canım benim 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ah ah hepimizin hayalinde o var ama arkadaş doğum yaptı kız çocuğu 1 sene olacak bebek aynı babasının ikizi. 9 ay karnında büyüt besle, doğur acısını çek, birde doğurduktan sonra bak büyüt babasının kopyası olsun insanın en çok zoruna giden şey 😂
Mervoş gecen renkli usg girdim aynı kocam ya dedim bari burnun bana benzeseydi be kızım bu ne 😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Katılıyorum bak 😂😂
Hastanenin kapısına fotoğraflarını asıp lütfen bu şahısları içeri almayınız yazarlar artık 😂

İnşallah canım benim 🥰

Mervoş gecen renkli usg girdim aynı kocam ya dedim bari burnun bana benzeseydi be kızım bu ne 😂
Ah ah hiç sorma benimkiside aynı babası Allah'tan erkek olmasıyla yırttı kız olsa evde kalırdı 🤦🏻‍♀️😂😂

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hastanenin kapısına fotoğraflarını asıp lütfen bu şahısları içeri almayınız yazarlar artık 😂

Ah ah hiç sorma benimkiside aynı babası Allah'tan erkek olmasıyla yırttı kız olsa evde kalırdı 🤦🏻‍♀️😂😂
Kesin kesin doktorlar da sıkı önlem alır 😂😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.