Sağ tarafa yatmak zararlımı sizce ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde M.muhammed tarafından oluşturulan Sağ tarafa yatmak zararlımı sizce ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,658 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sağ tarafa yatmak zararlımı sizce ?
Konbuyu başlatan M.muhammed
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra mila

M.muhammed

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar arkadaşlar ben 27 haftalık hamileyim ve internette bağzı yazılar gördüm sağ tarafta yatmak bebeğe iyi değilmiş ve bu yüzden haftalarca sol tarafta yatmak zorunda kaldım ve bundan memnun değilim sürekli o tarafıma yattığıma ağrılarım oluyor sırf bebeğimin sağlı için katlanıyorum sağ sol farkeder mi sizce🙁

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar arkadaşlar ben 27 haftalık hamileyim ve internette bağzı yazılar gördüm sağ tarafta yatmak bebeğe iyi değilmiş ve bu yüzden haftalarca sol tarafta yatmak zorunda kaldım ve bundan memnun değilim sürekli o tarafıma yattığıma ağrılarım oluyor sırf bebeğimin sağlı için katlanıyorum sağ sol farkeder mi sizce🙁
Yok canm ya olsa doktorlar uyarırdı ama doktorum bana sola yatarsan daha rahat edersin demişti öylede oldu gerçekten

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Sol tarafa yatinca bebek daha rahat hareket ediyor birde bebege daha çok kan gidiyor o yuzden sol tarafina yat derler ama uzun süre yatinca sol tarafin çürür 😂 arada sağ tarafina da yatabilirsin ama sırt ustu yatmak iyi değil omurgaya baski olduğu icin rahat nefes alamazsin bebekte rahat etmez😍😍

Meleklerim

Kayıtlı Üye
rank
Sol taraf kan akışını rahatlattıgi için sol taraf diyor doktorlar sağda yatabilirsin solda hep bir tarafa yatma hangi tarafta rahatsan öyle yat sırt üstü hariç

M.muhammed

Kayıtlı Üye
rank
Sol taraf kan akışını rahatlattıgi için sol taraf diyor doktorlar sağda yatabilirsin solda hep bir tarafa yatma hangi tarafta rahatsan öyle yat sırt üstü hariç
Teşekürler soruma yanıt geldiği için ☺️ ❤️❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sol tarafa yatinca bebek daha rahat hareket ediyor birde bebege daha çok kan gidiyor o yuzden sol tarafina yat derler ama uzun süre yatinca sol tarafin çürür 😂 arada sağ tarafina da yatabilirsin ama sırt ustu yatmak iyi değil omurgaya baski olduğu icin rahat nefes alamazsin bebekte rahat etmez😍😍
Bunu söylemen iyi oldu çünkü ilk hamileliğim bu yüzden biraz tedirgindim bu konuda ama soruma yanıt geldiği için teşekürler 😄❤️❤️

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Canın nasıl istiyorsa öyle yat. Uyku halinde zaten dönüyorsun, sol tarafta kan akışı daha rahat oluyor o yüzden tavsiye ediliyor ama mecburi bir durum yok. Önemli olan senin rahatın.

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilk çocuğuma hamile kaldığımda genellikle sırt üstü kollarım kafamın orda yatardim kızımı doğurdum oda benim gibi sırt üstü kollar bacaklar açık yatiyo ben nasıl rahat edersem öyle yatarım illa sol tarafa yatilcak diye bişey yok

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar