Sağlık ocağı beni huzursuz etti 😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Revsan atabey tarafından oluşturulan Sağlık ocağı beni huzursuz etti 😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,003 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sağlık ocağı beni huzursuz etti 😢
Konbuyu başlatan Revsan atabey
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynepreyyan88

Merve.

Kayıtlı Üye
rank
Ya ne bilim gebeligimin başından beridir doktorlar herkes bir olmuş sanki beni siniyorlar çok üzülüyorum böyle olumsuz şeyler duyunca 6 ncı ayima girdim hep bi üzüntü hep bi hayal kırıklığı
Hic takma cnm bos yere kendinide bebeginide strese sokma. Sen hareketleri hissediyorsan ve kendinde normal olmayan seyler ( aşırı ağrı, siddetli bulanti kusma gibi.) Durumlar yoksa korkmana hic gerek yok.

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba 21 haftalık gebeyim bugün sağlık ocağında izlemim vardı kandı asiydi vesayre ellerinde telefona benzer kalp atışı cihaz vardı bebeğin kalbini dinledi beni tedirgin ettti kontrol e gittiğinde kalp ritimini doktora sor nasıl diye acaba cihazdan mi öyle oldu hemşire de dedi cihazdan olabilir diye ama yinede içimde bi kuşku oldu sizce endiselenmelimiyim başına gelen varmı
Canım sağlık ocağındaki makinalar bebek iyice büyüyene kadar kalp ritmini düzgün ölçmüyor oyüzden fazla kafana TAKMA.

ErvA34_

Kayıtlı Üye
rank
C
Arkadaşlar merhaba 21 haftalık gebeyim bugün sağlık ocağında izlemim vardı kandı asiydi vesayre ellerinde telefona benzer kalp atışı cihaz vardı bebeğin kalbini dinledi beni tedirgin ettti kontrol e gittiğinde kalp ritimini doktora sor nasıl diye acaba cihazdan mi öyle oldu hemşire de dedi cihazdan olabilir diye ama yinede içimde bi kuşku oldu sizce endiselenmelimiyim başına gelen var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım sağlık ocağındaki makinalar bebek iyice büyüyene kadar kalp ritmini düzgün ölçmüyor oyüzden fazla kafana TAKMA.
Cihazdandir benim ilk kızımda kalıp atışı yok diolardi hemen acile gttim doktor baktı gayet iyi dedi cihazda kaynaklanan bir sey ama için rahat değilse git istersen doktora
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cihazdandir benim ilk kızımda kalıp atışı yok diolardi hemen acile gttim doktor baktı gayet iyi dedi cihazda kaynaklanan bir sey ama için rahat değilse git istersen doktora
B
Sağlık ocağından zaten ariyolar tetenoz aşın olcağı veya izlem olcağı zaman 1 ay sonraya beni yine çağırdılar ariyolar
Ben onlar aramadan gttim kayıt actrdim

Zeynepreyyan88

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba 21 haftalık gebeyim bugün sağlık ocağında izlemim vardı kandı asiydi vesayre ellerinde telefona benzer kalp atışı cihaz vardı bebeğin kalbini dinledi beni tedirgin ettti kontrol e gittiğinde kalp ritimini doktora sor nasıl diye acaba cihazdan mi öyle oldu hemşire de dedi cihazdan olabilir diye ama yinede içimde bi kuşku oldu sizce endiselenmelimiyim başına gelen varmı
Bebeğin tam yerini bulamamış olabilirler ya da ac mı gitmiştin

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Bende sağlık ocağına gittiğimde bebeğin kalp atışını zor duydu cihaz yüzünden o bir problem olsa doktorun söylerdi şimdiye kadar ama gidince yine bir sorarsın doktora problem var mı diye için rahat etsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar