Saglık ocagı ebemiz mi oluyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kumru tarafından oluşturulan Saglık ocagı ebemiz mi oluyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,508 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Saglık ocagı ebemiz mi oluyor
Konbuyu başlatan Kumru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan HTgoncaa

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım sağlık ocağına bildirmen gerekiyor hamile olduğunu aslında hastaneye gittiysen sağlık ocağından seni aramaları lazımdı onlar aramadıysa sen git doğuma kadar bütün takibini o ebe yapıyor aşılarını kilo takibini doğumdan sonra bebeğin bütün aşıları kontrolleriyle de aynı ebe ilgileniyor önemli bi durum yani gitmen gerekiyor
Evet doğru bizim bişey yazmamiza gerek kalmamış 😊 aynen böyle oluyo ariyolar 10 gün sonra tetenoz vurulcam gün saat verdiler gittim

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Evet doğru bizim bişey yazmamiza gerek kalmamış 😊 aynen böyle oluyo ariyolar 10 gün sonra tetenoz vurulcam gün saat verdiler gittim
Geçen eşim korona oldu ebem her gün sabahın köründe aramaya başlıyordu nasılsın sende bişey var mı diye şükür çocuklara yada bana geçmedi son karantinanın bittiği pazar günüydü sabahın köründe başladı aramaya uyuyordum açmadım bende sessize aldım teli 12 13 kere aramış dönmedim de o günden sonra bi daha hiç aramadı küstü herhalde 😂😂 şaka bi yana da güzel ilgileniyor ebeler

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Geçen eşim korona oldu ebem her gün sabahın köründe aramaya başlıyordu nasılsın sende bişey var mı diye şükür çocuklara yada bana geçmedi son karantinanın bittiği pazar günüydü sabahın köründe başladı aramaya uyuyordum açmadım bende sessize aldım teli 12 13 kere aramış dönmedim de o günden sonra bi daha hiç aramadı küstü herhalde 😂😂 şaka bi yana da güzel ilgileniyor ebeler
Benimde eşim korona oldu biliyor musunuz kızım ve ben olmadık çok şükür çok zor oluyor küçük çocuk bir yandan hamilelik bir yandan eşime ayrı yemek sofra iki tane kur kaldır yika çocuğu doyur oynat uyut gerçekten çok zor oluyor Allah kimseye vermesin böyle bir zorluk bitanecik eşlerimizi ve evlatlarımızı da başımızdan eksik etmesin inşallah 🤲🤲

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Küsmüştür 😀😀 evet güzel ilgileniyolar ilk cocugumda aşıları olduğunda sürekli ariyodu bizde korona olduk ailece ben numaramı değiştirmiştim görümcemi arayıp bizi sormuş sürekli bide beni bı numara aramisti kaymakamlıktan bı adam kapının önünde arabada bekliyo aradı kısmet mi dedi evet benim dedim evdemisiniz dedi evet hayırdır dedim bilmiyodum kim olduğunu kaymakamlıktan geldim evdemisin değilmisin diye bakmak için dedi camdan bakarmisin dedi baktım bidaha geldi 😀😀😀 eşime diyom beni ariyo geliyoda seni arayıp niye gelmiyo dedim bi güldüm

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Benimde eşim korona oldu biliyor musunuz kızım ve ben olmadık çok şükür çok zor oluyor küçük çocuk bir yandan hamilelik bir yandan eşime ayrı yemek sofra iki tane kur kaldır yika çocuğu doyur oynat uyut gerçekten çok zor oluyor Allah kimseye vermesin böyle bir zorluk bitanecik eşlerimizi ve evlatlarımızı da başımızdan eksik etmesin inşallah 🤲🤲
Evet canım bizimde çok zor geçti valla iki çocuk hamileyim bi yandan eşimin el yüz havlusuna kadar ayırdım onun tabak bardaklarını ayırdım çamaşır suyuna ıslatıp öyle yıkıyordum falan odasına kapattık bide onu yazık sıkıldı baya ama napalım önce sağlık ☺️ çok şükür bize geçmeden atlattık gitti amin canım rabbim kimseye eksikliklerini göstermesin inşallah 🙏🙏

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Gebelikte saglik ocagında ebemiz olmasi gerekiyomus dogru mu hanımlar 13+5iz ama henüz gitmedim hic saglik ocagina
Sağlık ocağı takip ediyor canım belirli zamanlarda aşı olman gerekiyor aşı takvimi veriyorlar sana ben folik asit almak için gittiğimde gebelik öncesi doktorum gebe kaldığını öğrendiğinde bize gel hemen demişti

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Küsmüştür 😀😀 evet güzel ilgileniyolar ilk cocugumda aşıları olduğunda sürekli ariyodu bizde korona olduk ailece ben numaramı değiştirmiştim görümcemi arayıp bizi sormuş sürekli bide beni bı numara aramisti kaymakamlıktan bı adam kapının önünde arabada bekliyo aradı kısmet mi dedi evet benim dedim evdemisiniz dedi evet hayırdır dedim bilmiyodum kim olduğunu kaymakamlıktan geldim evdemisin değilmisin diye bakmak için dedi camdan bakarmisin dedi baktım bidaha geldi 😀😀😀 eşime diyom beni ariyo geliyoda seni arayıp niye gelmiyo dedim bi güldüm
Eşim koronayken filyasyon ekibide çok güzel ilgilendi ama bi kere alıp hastaneye götürdüler beni test için sonra bi kere daha gelip evde test yaptılar eşimi her gün arıyorlardı her seferinde benide soruyorlardı gebe olunca bi tık daha fazla ilgilendiler sağolsunlar bizi kontrol amaçlı gelen olmadı ama sizinki komik olmuş biraz canım 😂

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Eşim koronayken filyasyon ekibide çok güzel ilgilendi ama bi kere alıp hastaneye götürdüler beni test için sonra bi kere daha gelip evde test yaptılar eşimi her gün arıyorlardı her seferinde benide soruyorlardı gebe olunca bi tık daha fazla ilgilendiler sağolsunlar bizi kontrol amaçlı gelen olmadı ama sizinki komik olmuş biraz canım 😂
Öyle valla 😀

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar