Saglık ocagı ebesi beni korkuttu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mamı Sibel tarafından oluşturulan Saglık ocagı ebesi beni korkuttu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,965 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Saglık ocagı ebesi beni korkuttu
Konbuyu başlatan Mamı Sibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sevilll

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Annişler yarın sabah 2inci doz biontec aşı olacam Saglık ocagı dedi 2inci aşı zor agrıtır çekersin dogrumu bana bilgi verin
Kişiden kişiye değişir o canım bizim bütün aile aynı zamanlarda vurulduk ilk dozda ablam ateşlendi eşim de baş ağrısı oldu babamda bacak ağrısı oldu bende kardesimde gelinimizde hicbirsey olmadı ikinci dozda bende yorgunluk ve kol ağrısı oldu babamda göğüs ağrısı oldu gerisinde yine hiç birşey olmadı birtek ikinci gün kolları ağrıyordu hafif o kadar aşıdan sonra kolunu yorucak hareket lerden kaçın bir iki gün de uzan dinlen korkma her ihtimali söylemek zorunda ebeler doktorlar umarım hiç bir sıkıntı yaşamazsın

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Benim eşim 15qün dış eti siskinliqi cekmsti bisey yiyememisti. Kendim olmadim bilmiyorum insaAllah siz cekmezsnz
Oldum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum korkma bana da bi tanidik oyle dedi sukur ikinci dozda da hicbirsey olmadi

Sen niye yeni anne olarak görünüyorsun canim telefon mu bozuldu ne oldu🤔
Telefon beyni sıfırlandı 😂😂😂😂 herşey gitti

Kuzum korkma bana da bi tanidik oyle dedi sukur ikinci dozda da hicbirsey olmadi

Sen niye yeni anne olarak görünüyorsun canim telefon mu bozuldu ne oldu🤔
Telefon beyni sıfırlandı 😂😂😂😂 herşey gitti
Bende 2 doz biontech asimi oldum cok sukur hic bir sıkıntim olmadi inss sizinde olmaz
Oldum

Tüm sayfalar yüklendi.