Sağlık ocağı ilaç yaziyormu

• Konbuyu başlatan Kızannesi
  • Toplam 7 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kızannesi tarafından oluşturulan Sağlık ocağı ilaç yaziyormu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 563 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sağlık ocağı ilaç yaziyormu
Konbuyu başlatan Kızannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi
K

Kızannesi

Guest
Kizlar progestan ilacı sağlık ocağındaki doktora söylesem yazarmi kendi doktorumun 200 TL ücreti var ilaç yazdırmak için 200 TL vermek istemiyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canim gittinmi dokdora bugün kontrolum var diyordun ya
Gittim balım ..
Şükür doktor sıkıntı yok dedi yarın idrar ve kan gösterecem sonuç olarak açılma var ama doğum olacak derecede değil dedi bebekte bir sıkıntı yok şükür oğlum haftası ile uyumlu 2 kez NST ye bağladılar ve riskli olduğu için artık sıkı takibe alalım dedi 2 haftada bir gidecem kontrole bir de akıntıyı dedim doktorum kanama yada su olmadıgi sürece sıkıntı değil gebelikte normal kahverengi akıntı dedi. İçim çok rahat etti kuzum valla bugün yarın sonuca bakıp ilaç yazar sanırım

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Gittim balım ..
Şükür doktor sıkıntı yok dedi yarın idrar ve kan gösterecem sonuç olarak açılma var ama doğum olacak derecede değil dedi bebekte bir sıkıntı yok şükür oğlum haftası ile uyumlu 2 kez NST ye bağladılar ve riskli olduğu için artık sıkı takibe alalım dedi 2 haftada bir gidecem kontrole bir de akıntıyı dedim doktorum kanama yada su olmadıgi sürece sıkıntı değil gebelikte normal kahverengi akıntı dedi. İçim çok rahat etti kuzum valla bugün yarın sonuca bakıp ilaç yazar sanırım
Şükür kuzum çok sevindim valla Allah yardımcın olsun sağlıklı olsunda bunlar olabilecek şeyler Allah başka dert vermesin benimkide bugün hiç hareket etmedi normalde maşallahı vardı korkdum konuşdum dürttüm azcik:) yok sonra bı duşa gireyim dedim anne burdayım dedi 🤗😊😊

Tüm sayfalar yüklendi.