Sağlık ocağına kontrol

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Damla hfsa tarafından oluşturulan Sağlık ocağına kontrol başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 936 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sağlık ocağına kontrol
Konbuyu başlatan Damla hfsa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hatice❤️Ayşe Selen

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Hiç gitmedin bu zamana kadar hamile olduğuna dair bilgileri varsa zaten onlar kontrol için çağırıyorlar aşı ve takip için aramaları gerekiyor
Benim saqlik ocaqm aramiyo doktrumun ebesi nekadar sorumluluk sahibiyse sehir deqstrdqim için qidemedm 27 haftalikken qitmem qerkiyrdu ne arayn war ne sorn 29+4haftalik oldm

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Sağolsunlar Beni hep aradılar kendim içinde kızımın aşısi oluyor onun içinde hep hatırlattılar
Yok canım nerde bela gibiler aşı olmasa hiç gitmem bile kırk karış surat kimsenin umru değil
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İşini seewen sorumluluk bilen ariyo kuşum walla. İlk qebeliqmde ebe ariyordu niye qelmiyosun diye unuttqm qun kızardı ciddiye almiyomsn diye
Keşke öyle olsa canım doktor hanımın sekreteri yokmuş ebe ile hemşireler de arayıp hatırlatamazlarmış bir kağıda yazdı tarihi izlemin var 20. Haftada da gel aşın var dedi o kadar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İşini seewen sorumluluk bilen ariyo kuşum walla. İlk qebeliqmde ebe ariyordu niye qelmiyosun diye unuttqm qun kızardı ciddiye almiyomsn diye
Keşke öyle olsa canım doktor hanımın sekreteri yokmuş ebe ile hemşireler de arayıp hatırlatamazlarmış bir kağıda yazdı tarihi izlemin var 20. Haftada da gel aşın var dedi o kadar

Ben Adres değişikliği yaptım eski kaydımın olduğu sağlık ocağı hamile olarak giriş yapmışsınız hastahaneye otomatik olarak bize düştü kaydınız kontrolleriniz olacak diye aradı beni. Bende adres değiştirdiğimi söyledim yeni kayıt yaptırdığım sağlık ocağı hiç ne aradı ne tahlil çıkınca bilgi verdi sıfır o konuda saat 9 da kan aldırmak için gittim hemşire bile yok gelmemiş saat 10 a doğru geldi.

Damla hfsa

Kayıtlı Üye
rank
Bu soruyu sorduktan sonra sağlık ocağından aradılar aşı olmam gerekiyormuş gebelik testini orda yaptirdigim için direk aradılar 🙈

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar