Sağlık ocağına kontrol

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Damla hfsa tarafından oluşturulan Sağlık ocağına kontrol başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 949 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sağlık ocağına kontrol
Konbuyu başlatan Damla hfsa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hatice❤️Ayşe Selen

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım nerde bela gibiler aşı olmasa hiç gitmem bile kırk karış surat kimsenin umru değil
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Keşke öyle olsa canım doktor hanımın sekreteri yokmuş ebe ile hemşireler de arayıp hatırlatamazlarmış bir kağıda yazdı tarihi izlemin var 20. Haftada da gel aşın var dedi o kadar

Keşke öyle olsa canım doktor hanımın sekreteri yokmuş ebe ile hemşireler de arayıp hatırlatamazlarmış bir kağıda yazdı tarihi izlemin var 20. Haftada da gel aşın var dedi o kadar
😅😅🤭 benim ebenin başına taş düşmüş eşim aradi smdi saqlik ocaqndan caqriyolrms tetenoz 2 aşısı için 😂 qec konuştum ama erken konusmus durumuna düştüm 🤭

Bu soruyu sorduktan sonra sağlık ocağından aradılar aşı olmam gerekiyormuş gebelik testini orda yaptirdigim için direk aradılar 🙈
Hahha benide aradılar benimde soruna cwp yazmami beklemsler 😅😂

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
😅😅🤭 benim ebenin başına taş düşmüş eşim aradi smdi saqlik ocaqndan caqriyolrms tetenoz 2 aşısı için 😂 qec konuştum ama erken konusmus durumuna düştüm 🤭

Hahha benide aradılar benimde soruna cwp yazmami beklemsler 😅😂
Telefonun başında çaresiz bekliyorum bekliyorum ama çalmayacak biliyorum 😅😅😅😅

seçilll

Kayıtlı Üye
rank
22 haftalık hamileyim hastane kontrollerine gidiyorum sağlık ocağına da gitmem gerek mi ?
Evet gitmen gerek canım orda da muayne ediyorlar sagolsunlar ilk gebeliğimde de beni hep arayıp bilgilendirdiler bu ikinci hamileliğimde de. Tetenoz falan yapıyorlar aşıdan 1 gun önce de arayıp hatırlatıyorlar

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Ben gitmemiştim bugün gittim bana ulamamislar tutanak tutmuşlar adresimle telefonum değişmişti son zamanlarda gitmemiz gerekiyormus özellikle bence git benim gibi sağlık bakanlığından tutanak tutturtma kendine 🙈😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar