Sorum var Sağlıklı bir gebelik sürecinde bebişiniz kaç kilo doğdu?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şüküfe tarafından oluşturulan Sağlıklı bir gebelik sürecinde bebişiniz kaç kilo doğdu? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,379 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sağlıklı bir gebelik sürecinde bebişiniz kaç kilo doğdu?
Konbuyu başlatan Şüküfe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlemözkn08

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kızlar benim 34+2 de bebişi 2475 idi. Kilosu uyumlu dedi doktor çevremdekilerde maşallah iyi büyük dediler. Siizn doğumda kaç kilo bebiş doğurdunuzu merak ettim bebişimin kilolu olmasından korkuyorum açıkcası
Ben 38 +6 da doğum yaptım Çok şükür sağlıklı bir gebelik geçirdim, ultrasona göre bebeğim 3 kg 450 Gr falandı, ama doğum yaptığımda 2 kg 850 Gr olarak doğdu, yani korkma bence 4 kiloya kadar normal doğum yapan var , bide bebeklerin kilo tahminin de yanılma payı olabiliyor ki

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar benim 34+2 de bebişi 2475 idi. Kilosu uyumlu dedi doktor çevremdekilerde maşallah iyi büyük dediler. Siizn doğumda kaç kilo bebiş doğurdunuzu merak ettim bebişimin kilolu olmasından korkuyorum açıkcası
Kuzum benim kizimida 38+4 te 2.600 dogdu hastaneddn çıkışımız 2500 oldu oglumda erken doğdu oda 3010 gr benim bebekler anormal birazcik 🤭🤭🤣🤣🤣

Tüm sayfalar yüklendi.