Sorum var Sağlıklı bir gebelik sürecinde bebişiniz kaç kilo doğdu?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şüküfe tarafından oluşturulan Sağlıklı bir gebelik sürecinde bebişiniz kaç kilo doğdu? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,377 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sağlıklı bir gebelik sürecinde bebişiniz kaç kilo doğdu?
Konbuyu başlatan Şüküfe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlemözkn08

Damla ipek

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim 34+2 de bebişi 2475 idi. Kilosu uyumlu dedi doktor çevremdekilerde maşallah iyi büyük dediler. Siizn doğumda kaç kilo bebiş doğurdunuzu merak ettim bebişimin kilolu olmasından korkuyorum açıkcası
Cnm bnmde geçen hafta 35 +2 2476 idi kilosu doktor normal dedi inşallah 3 3300 gibi doğar bnm fikrim

EbruYusuf

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim 34+2 de bebişi 2475 idi. Kilosu uyumlu dedi doktor çevremdekilerde maşallah iyi büyük dediler. Siizn doğumda kaç kilo bebiş doğurdunuzu merak ettim bebişimin kilolu olmasından korkuyorum açıkcası
Oğlum 40+3 de 4010 gram doğdu.Kızım 38+2 de 3580 gram doğdu.

Gülnihal 💞

Kayıtlı Üye
rank
Benimkilerde biri 2 400 39 haftalik biri 2650 39 haftalik biride 2800 40 haftalik sukur saglikli gebeliklerdi benim kiler ucu hic guremediler😂😂😂

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Benimki minnak doğdu 2800 ama şükür sağlığı yerindeydi hemende kilo aldı toparladı belki yaşım küçüktü diye böyle doğdu bakalım bu kaç kilo doğacak🤷‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar