Sorum var sakinlesdirci ilac

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduz.kiz anesi👶❤ tarafından oluşturulan sakinlesdirci ilac başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 854 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı sakinlesdirci ilac
Konbuyu başlatan Ulduz.kiz anesi👶❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Patimat

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
kizlar ben sakinlesdirci ilac kulanmak isdiyorum? aslilik yapmaz dimi?
Kullanmanı hiç tavsiye etmem çok fazla uyku yapıyor ve dengeni bozuyor saçma sapan oluyorsun senin sonuçta bebeğin var ilaca asla başvurma onun yerine doğal yollarla bitkilerle sakinleş canım

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Canım sakinleştirici ilaçlar süte geçer bebegin için iyi olmaz
canim ben emzirmiyorum
hic emizrmedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Neden kullanmak istiyorsunki
canim
asabiyim hic iyi degilim cok stresli donemlerden kecyorim stresminen dolaayi kizima iyi bakamiyorum kendimi. gunahlandirum agliyorum

Kullanmanı hiç tavsiye etmem çok fazla uyku yapıyor ve dengeni bozuyor saçma sapan oluyorsun senin sonuçta bebeğin var ilaca asla başvurma onun yerine doğal yollarla bitkilerle sakinleş canım
hangi bitki caylari iyi gelir canim?

Ne için kullanacaksın ki canim? geçmiş olsun
cok asabi ve stesliyim
hic iyi degilim
biraz sakinlesmem gerek

🥺 Sorununun ne olduğunu bilemiyorum o nedenle konuşması kolay gibi dusunmeni istemem ama küçük bebeğin var eğer emsiriyirsan ilacın etkisi sütten bebeğine geçer ve çok yazık olur ilerleyen zamanlarda çok vicdan yaparsın. Emzirmesen bile sakinleşririciler hal ve hareketlerine aşırı derecede yansıyor kendine öyle bir kötülük yapma sürekli uyku hali yapnda var uykusuz bırakan ilaçlar da var ama en sıkıntılı olan vücudunu istemsiz bir şekilde kasıyorsun ve hiç fark etmeden kendine zarar veriyorsun. Herşey 🧠burada bitiyor kendi gücünün farkına var ilaç acizliktir inan bana istersen herşeyin üstesinden gelebilirsiniz

🥺 Sorununun ne olduğunu bilemiyorum o nedenle konuşması kolay gibi dusunmeni istemem ama küçük bebeğin var eğer emsiriyirsan ilacın etkisi sütten bebeğine geçer ve çok yazık olur ilerleyen zamanlarda çok vicdan yaparsın. Emzirmesen bile sakinleşririciler hal ve hareketlerine aşırı derecede yansıyor kendine öyle bir kötülük yapma sürekli uyku hali yapnda var uykusuz bırakan ilaçlar da var ama en sıkıntılı olan vücudunu istemsiz bir şekilde kasıyorsun ve hiç fark etmeden kendine zarar veriyorsun. Herşey 🧠burada bitiyor kendi gücünün farkına var ilaç acizliktir inan bana istersen herşeyin üstesinden gelebilirsin. En çıkmaza girdiğin anda bile bebeğine bak onun için güçlü olmayı öğren

🥺 Sorununun ne olduğunu bilemiyorum o nedenle konuşması kolay gibi dusunmeni istemem ama küçük bebeğin var eğer emsiriyirsan ilacın etkisi sütten bebeğine geçer ve çok yazık olur ilerleyen zamanlarda çok vicdan yaparsın. Emzirmesen bile sakinleşririciler hal ve hareketlerine aşırı derecede yansıyor kendine öyle bir kötülük yapma sürekli uyku hali yapnda var uykusuz bırakan ilaçlar da var ama en sıkıntılı olan vücudunu istemsiz bir şekilde kasıyorsun ve hiç fark etmeden kendine zarar veriyorsun. Herşey 🧠burada bitiyor kendi gücünün farkına var ilaç acizliktir inan bana istersen herşeyin üstesinden gelebilirsin. En çıkmaza girdiğin anda bile bebeğine bak onun için güçlü olmayı öğren

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
canim ben emzirmiyorum
hic emizrmedim

canim
asabiyim hic iyi degilim cok stresli donemlerden kecyorim stresminen dolaayi kizima iyi bakamiyorum kendimi. gunahlandirum agliyorum

hangi bitki caylari iyi gelir canim?

cok asabi ve stesliyim
hic iyi degilim
biraz sakinlesmem gerek
Canım ya üzüldüm 😔 hepimizde bazen oluyo öyle bildiğin duaları oku kuran dinle ne bileyim kitap oku yada sana iyi gelen şeylerle meşgul ol inşallah iyi olursun🤲❤️Allah yardımcın olsun canım

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
🥺 Sorununun ne olduğunu bilemiyorum o nedenle konuşması kolay gibi dusunmeni istemem ama küçük bebeğin var eğer emsiriyirsan ilacın etkisi sütten bebeğine geçer ve çok yazık olur ilerleyen zamanlarda çok vicdan yaparsın. Emzirmesen bile sakinleşririciler hal ve hareketlerine aşırı derecede yansıyor kendine öyle bir kötülük yapma sürekli uyku hali yapnda var uykusuz bırakan ilaçlar da var ama en sıkıntılı olan vücudunu istemsiz bir şekilde kasıyorsun ve hiç fark etmeden kendine zarar veriyorsun. Herşey 🧠burada bitiyor kendi gücünün farkına var ilaç acizliktir inan bana istersen herşeyin üstesinden gelebilirsiniz

tesekur edirim canim cok guzel yazmisin❤️

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Takıp ettiğim bir kadin var anksiyete için sakinleştirici içiyormuş kadında halsizlik grip gibi bir hali oldu sonra dediki kaç gündür böyleyim niye oldum falan dr 1 içtiği hapı yarim içerek birak demis o hep birakmis kadin yoksunluk ariyorum dedi bagimli olmusum diyor hemen ilaci alip yarim icti kadin toparladi bu tur ilaclar bagimlilik yapiyor diye biliyorum bir dr la gorus uygun karari o verir ablam cok sıkıntiliydi dr ona onerdi ilac icerigini okuyunca vazgecti dedim kendine vakit ayir bir ugras bul simdi kurs kurs geziyor her insan hobi olacak bir uğraşı lazım sen kursa gidemezsin ama sana evde iyi gelecek hıc birşey yok mu bebegin ne kadarlık bilmiyorum ama hep evdeysen sıkılmış olabilirsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar