Salatalık aşermek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Levlav tarafından oluşturulan Salatalık aşermek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 589 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Salatalık aşermek
Konbuyu başlatan Levlav
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Akv

Levlav

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar, 16 haftalık hamileyim. Ve canım 7.haftadan beri hep salatalık istiyor. Hatta bazen aklıma gelince ağızım sulanıyor limon yemişim gibi. Bu nedendir hiç yaşayanınız oldu mu?😶

Merhaba arkadaşlar, 16 haftalık hamileyim. Ve canım 7.haftadan beri hep salatalık istiyor. Hatta bazen aklıma gelince ağızım sulanıyor limon yemişim gibi. Bu nedendir hiç yaşayanınız oldu mu?😶
Canım o salatalık aşermeyi bende yaşadım bide benim gece canım istemişti evde de kalmamıştı ve her yer kapalıydı ertesi günü bekledim mecbur yani skıntı yok normal aşermen canım

Türkan

Kayıtlı Üye
rank
Bende hep salatalık tursusu aşerdim gece gece agzım sulanırdı dün ögrendim bebeğim kızmış 😊🤲🧿

İremasu

Kayıtlı Üye
rank
Ben domates aserdim dometesin dalını budani o derece 😂😂geçti artık şükür bide hepsini beğenmiyodum bu kesmedi başka b buda kesmedi diye diye içimden çocuk yerine domates agci çıkacak diye çok korkuyorum 😂😂😂😂

Akv

Kayıtlı Üye
rank
Aaa bende ilk zamanlar akşamları sürekli canım istediği için hafif tuzlayıp yiyordum 😄😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar