Sorum var Salya akması

• Konbuyu başlatan Adsız anne adayı
  • Toplam 19 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Adsız anne adayı tarafından oluşturulan Salya akması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 561 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Salya akması
Konbuyu başlatan Adsız anne adayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 prenses annesi

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhaba kızım Haziran 13dogumlu ellerini yemeğe başladı resmen sapur süpür yiyo bazen üç parmak bazen dört parmak hırslı hırslı yiyo salyasi çok fena akiyo kucağıma alıyorum ayağıma akiyo salyasi üstünü değiştirmekten gına geldi önlük takiyom oda islaniyo hemen bu bir sorun mu acaba hastalık mı yani başına gelen var mı
Normal bizde sürekli önlük değiştiriyorduk damakları falan kaşınıyordur

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben böyle deyince saçmalama daha üç aylık diyorlar belki hazırlık yapıyordur belki erken çıkaracaktır olamaz mı niye erken çıkacağını düşündün dersen ben dişli doğduğum için belkide buda erken dış çıkarır diye düşündüm sonra fikrimden vazgeçtim olmaz daha erken dedikleri için
Canım bazı bebekler erken diş çıkarıyor olabiliyor yani her bebek bir değil

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hanımlar merhaba kızım Haziran 13dogumlu ellerini yemeğe başladı resmen sapur süpür yiyo bazen üç parmak bazen dört parmak hırslı hırslı yiyo salyasi çok fena akiyo kucağıma alıyorum ayağıma akiyo salyasi üstünü değiştirmekten gına geldi önlük takiyom oda islaniyo hemen bu bir sorun mu acaba hastalık mı yani başına gelen var mı
Canım ellerini ağzına götürmesi ya keşfetmesi ya da kendini güvende hissetmek ilgi istediği için ya da diş çıkarma döneminde olur

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bizde ayniyiz

Defnenin annesi Ayşe

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben böyle deyince saçmalama daha üç aylık diyorlar belki hazırlık yapıyordur belki erken çıkaracaktır olamaz mı niye erken çıkacağını düşündün dersen ben dişli doğduğum için belkide buda erken dış çıkarır diye düşündüm sonra fikrimden vazgeçtim olmaz daha erken dedikleri için
Benm kızımda öyleydi aşı yapılırken ebeye sordum erken dedi eve bı geldim azı dişini cikarmis kızım🤭😂 sacmalagimi düşünüp tersledi bide götürüp hani diş değildi diye bikac şey saymak geldi içimden ama sustum 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.