Sancı geliyor 😩😣😬

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sümeyraaa🤍 tarafından oluşturulan Sancı geliyor 😩😣😬 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,439 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sancı geliyor 😩😣😬
Konbuyu başlatan Sümeyraaa🤍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kızlar şuanda öyle bir karnıma sancı giriyor ki anlatamam bebek sağ tarafta kendini bir şişiriyor tekmeler atıyor bir yandanda alttan baskı yapıyor sancı giriyor o anda nefesim kesildi hareketinden o kadarki şişiriyor kendini 38+2 günlük gebeyim acaba doğum mu yapacam çok heyecanlandım iki gündür böyle aniden şişip sancı giriyor
Doğum yapmak için hiç bir sıkıntı yok bence 😉 zamanı gelmiş sanki artık ne zmn istiyorsa gelsin miniğimiz😍♥️ stres yapma canım ikinci gebeliğin tecrüben de var seni ancak sen sakinleştirebilir sin . Bende 38+6 da doğum yaptım hiç sancım yoktu bende kırkıncı haftaya kadar beklesin istiyordum ama gece üçte aniden suyumun gelmesiyle doğuma gittim . İnşallah güzel geçer doğumun şimdi nasılsın canım sancıların devam ediyormu ne yaptın ☺️🤔

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Doğum yapmak için hiç bir sıkıntı yok bence 😉 zamanı gelmiş sanki artık ne zmn istiyorsa gelsin miniğimiz😍♥️ stres yapma canım ikinci gebeliğin tecrüben de var seni ancak sen sakinleştirebilir sin . Bende 38+6 da doğum yaptım hiç sancım yoktu bende kırkıncı haftaya kadar beklesin istiyordum ama gece üçte aniden suyumun gelmesiyle doğuma gittim . İnşallah güzel geçer doğumun şimdi nasılsın canım sancıların devam ediyormu ne yaptın ☺️🤔
Aynen haklısın kendi kendimi teselli ettim evet her geçen gün biraz daha sancılar artıyor 11 gün kaldı ama sanki erken gelecek hayırlısı olsun nediyim😇
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gelsin gelsin😍😍😍rabbim bi avazda kurtarsin guzelimm
Evet hem gelsin hem gelmesin istiyorum yani hem kavuşmak istiyorum nasıl birşey çok merak ediyorum kime benziyor ama doğum sancıları aklıma geldiğinde vazgeçiyorum 😂😂

Evet hem gelsin hem gelmesin istiyorum yani hem kavuşmak istiyorum nasıl birşey çok merak ediyorum kime benziyor ama doğum sancıları aklıma geldiğinde vazgeçiyorum 😂😂

Aminnnn🤲🤲🤲

Son düzenleme:

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Aynen haklısın kendi kendimi teselli ettim evet her geçen gün biraz daha sancılar artıyor 11 gün kaldı ama sanki erken gelecek hayırlısı olsun nediyim😇

Aminnnn🤲🤲🤲
Amin canım hayırlısı olsun inşallah 🙏☺️

Tüm sayfalar yüklendi.