Sancı nasıl birşey

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Atanın annesi tarafından oluşturulan Sancı nasıl birşey başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 951 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sancı nasıl birşey
Konbuyu başlatan Atanın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Atanın annesi

Ponçik surat

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar
Normal doğum sancısı çeken tarif edebilir mi ilk gebeliğim 38.haftadayım kafamda deli sorular😀
Benimde ilk gebeliğim ve 20 yaşimdayim 20+3 şimdiden stres yaptım bunu 😄 çevremde herkes aman Allahım çok zor diyo ama kimsenin doğum hikayesi bizimkiyle aynı olacak diye birşey yok
Çektiğimiz acıya degecegini düşünüyorum minik bir canın varlığı kokusu bile herşeyi unuturur en güzel dogumlar bizim olsun tüm anne adaylarının

Meleğimmmm

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar
Normal doğum sancısı çeken tarif edebilir mi ilk gebeliğim 38.haftadayım kafamda deli sorular😀
Kişiye göre değişen bi durum kimi hafif sancilarla atlatıyor kimi de daha zor ama inan bana o an geldiğinde ne sancı düşünüyo insan nede acı tek dediğimiz bebeğim kurtulsun dar geçitten diyoruz Hanımlar korkmayın ikinci gebeliğim tecrübeden söylüyorum♥️☺️🤲

Kübra çelik

Kayıtlı Üye
rank
Ağrı gidip geliyor aynı karın ağrısı gibi.ben oğlumu doğururken 20 yaşındaydım.suni sancı verdiler doğurdum.şimdi yine normal doğum olucak inşallah.az kaldı doğuma korkuyorum.Allah yardımcımız olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar