Sanci😇

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde 4 Adam 1 Madam (sinem)❤ tarafından oluşturulan Sanci😇 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,595 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Sanci😇
Konbuyu başlatan 4 Adam 1 Madam (sinem)❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mamı Sibel

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi içimden deli gibi iş yapmak geliyor yavaş yavaş yapıyorum bugün az az sancı var yarin da kontrol günü ne dersiniz beklermi bizim oğlan yarınki kontrolü 😂😇

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Si bos senle aramızda 3 gün var 😂 36+4 deyim bugün 😆
Aaa aynıyız canım 36+3 uz bizde normal dogummu o iş yapma isteği bende bir aydır var hoş herzaman var severim iş yapmayi ama dediğin gibi sanki hersyi yapayım tiril tiril doğuma gideyim diye Odaklaniyoruz ya bitincede hadi hazırım doğuma hissine kapılıyorum diye ama onla alakası yoktur ya ben hergun işim bitti derken bakiyom daha bitmemiş bugünde nevresimleri mi yıkadım yorgan yastığı yaptım mi tamam inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bekle bacım acele etmedin bebiş aman aynı zamanda doguralim sezeryan olacam bakalım
Ucumuzde aynıyız ama Sibel acele ediyor

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Aaa aynıyız canım 36+3 uz bizde normal dogummu o iş yapma isteği bende bir aydır var hoş herzaman var severim iş yapmayi ama dediğin gibi sanki hersyi yapayım tiril tiril doğuma gideyim diye Odaklaniyoruz ya bitincede hadi hazırım doğuma hissine kapılıyorum diye ama onla alakası yoktur ya ben hergun işim bitti derken bakiyom daha bitmemiş bugünde nevresimleri mi yıkadım yorgan yastığı yaptım mi tamam inşallah

Ucumuzde aynıyız ama Sibel acele ediyor
Cnm bende geçen yorgan yastık sünger yüzlerini yikadım hep mis gibi bugünde bebegin beşigini hazırladım nevresim ini çektim sonkez çantama baktım ama mahvoldum

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bende geçen yorgan yastık sünger yüzlerini yikadım hep mis gibi bugünde bebegin beşigini hazırladım nevresim ini çektim sonkez çantama baktım ama mahvoldum
Besigi kurdun mu ay heycanlandim ben kurdum ama içini dizmedim bebeginkiler bitti bugün bizim yastıklar nevresimler yıkandı bebisin yorganı hazır nevresim bugün geldi yikadim kurursa cekecem ama dizmedim hepsi dolabında hazır

Besigi kurdun mu ay heycanlandim ben kurdum ama içini dizmedim bebeginkiler bitti bugün bizim yastıklar nevresimler yıkandı bebisin yorganı hazır nevresim bugün geldi yikadim kurursa cekecem ama dizmedim hepsi dolabında hazır
Ben hasta bezi aldım kilot şeklinde olan kullanışlı olurmu acaba tek örf teredutte kaldım başka herşey hazır

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar