Sanci😇

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde 4 Adam 1 Madam (sinem)❤ tarafından oluşturulan Sanci😇 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,619 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Sanci😇
Konbuyu başlatan 4 Adam 1 Madam (sinem)❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mamı Sibel

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Besigi kurdun mu ay heycanlandim ben kurdum ama içini dizmedim bebeginkiler bitti bugün bizim yastıklar nevresimler yıkandı bebisin yorganı hazır nevresim bugün geldi yikadim kurursa cekecem ama dizmedim hepsi dolabında hazır
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben hasta bezi aldım kilot şeklinde olan kullanışlı olurmu acaba tek örf teredutte kaldım başka herşey hazır
Bacım gecen dediniz dedim herif kalk kur ben yokken sen yapamazsın 😂😂çoktan kurdu sadece bugün içini düzdüm hep çok duygulandım ben hem hasta bezi haldım

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Neden alacaklardı
Düştüm acile götürdü eşim nst altan muane derken bebekte bir sorun yok esi nde sorun yok ama nstde sancı çıkıyor sen neden hissetmiyorsun bu sancıyı dediler al caz doğuma dediler kuvez yokmuş bebek başka hastaneye gidecek dediler bende kabul etmedim

Kurmayı iyi yaptın ben içini dizmedim erken ya toz olmasın diye 😀beni heyecanlandırdın şimdi içini dizerim 😀😀😀 kendimi zor tutuyom
Bende bugün içini dizdim 😂😂😇

Kurmayı iyi yaptın ben içini dizmedim erken ya toz olmasın diye 😀beni heyecanlandırdın şimdi içini dizerim 😀😀😀 kendimi zor tutuyom
Bende bugün içini dizdim 😂😂😇

Bekle bacım acele etmedin bebiş aman aynı zamanda doguralim sezeryan olacam bakalım
Benimde sezeryan bakalim durmuyor yerinde kipir kipir normal mi san cim varken bu kadar hareket etmesi ya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar