Sancı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde 3 çocuk annesi tarafından oluşturulan Sancı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,486 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Sancı
Konbuyu başlatan 3 çocuk annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Amin inşallah canım cidden cok zor tasimak doğurmak büyütmek ama en zorlu süreç bana göre hamilelik yaşadığım en sıkıntılı stres yönünden bu gebeliğimdi
Doğrudur kuzum her gebelik bir olmuyor işte kurban olduğum Allah yardımini gönderiyor bir şekilde kuzum

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Doğrudur kuzum her gebelik bir olmuyor işte kurban olduğum Allah yardımini gönderiyor bir şekilde kuzum
Öyle yinede çok şükür 🤲 en azından saglikliyiz çocuklarımla ben babam yeter bu bana hakkımı helal etmiyorum bana bunu yasatanlara. Cidden göz yaslarimla yıkasınlar onların cenazelerini o kadar çok göz yaşı döktüm ki

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Öyle yinede çok şükür 🤲 en azından saglikliyiz çocuklarımla ben babam yeter bu bana hakkımı helal etmiyorum bana bunu yasatanlara. Cidden göz yaslarimla yıkasınlar onların cenazelerini o kadar çok göz yaşı döktüm ki
Rabbim kimsenin ahını kimsede bırakmaz kuzum herkes yaşattığını yaşayacak ama bu dünyaya ama ahirette elbet rabbim hesabını sorar kuzum için rahat olsun ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar