Sancım var ama açılmam yok boyle olan varmı, 38.2günlügüz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilem1 tarafından oluşturulan Sancım var ama açılmam yok boyle olan varmı, 38.2günlügüz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 865 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sancım var ama açılmam yok boyle olan varmı, 38.2günlügüz
Konbuyu başlatan Dilem1
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilem1

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Yardımcı olun lütfen
Olabilir canım yürüyüş yap sıcak suyla duş al ve yaş hurma ye açılman olucaktir . Sancılarını da takip et on dakika da üç sancı geliyorsa bu doğumun başladığını işaret eder . Allah yardımcın olsun inşallah bir avazda kucağına alırsın inşallah bebeğini canım sağlıkla gelsin 🙏☺️

A

Ayse_eslem34

Guest
Benmde geceleri oluyo gündüz ara ara çok skldim artik dogurmak istihorum 40 haftaligm bende

Dilem1

Kayıtlı Üye
rank
Benmde geceleri oluyo gündüz ara ara çok skldim artik dogurmak istihorum 40 haftaligm bende
Maşallah bıtırmış sın burda kucagına almana ne kaldı 🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben 37+2 yim bendede ayni durum var. Aşırı Sancim oluyo bazen gün boyu sürüyor. Ama acılmam yok nst de normal çıkıyor 😫suan bile sancidan gozlerimden yaş geliyo artık.
Benım nts de düzenli sancım var ama açılma yok gıttıkçe çogalıyo inşallah biran önce gelır

Ben 37+2 yim bendede ayni durum var. Aşırı Sancim oluyo bazen gün boyu sürüyor. Ama acılmam yok nst de normal çıkıyor 😫suan bile sancidan gozlerimden yaş geliyo artık.
Benım nts de düzenli sancım var ama açılma yok gıttıkçe çogalıyo inşallah biran önce gelır

Allah yardımcın olsun canım, benım nts de düzenli sancım var ama açılma yok gıttıkçe çogalıyo inşallah biran önce gelır

Allah yardımcın olsun canım, b
Yalancı sancılar olabilir canım doğum başladığı zaman o sancı farklı oluyor anlarsın onu zaten. Az kalmış az daha sabret artık her an gelebilir bebiş sağlıkla alırsın kucağına inşallah 🙏☺️
Inşallah biran önce 🤗geceleri artık uyuyamıyorum
enım nts de düzenli sancım var ama açılma yok gıttıkçe çogalıyo inşallah biran önce gelır

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar