Sancım var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şevval Adym tarafından oluşturulan Sancım var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,016 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sancım var
Konbuyu başlatan Şevval Adym
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mustafamin annesi

Şevval Adym

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar iyi geceler. Bugün sancım var gibi yani 2-3 dakikada bir kasıklarım ağrıyor biraz duruyor bi daha tutuyor aralıklı sancılar böyle onun haricinde öyle aman aman denilmese de belim ağrıyor. Sizce doğum mudur hastaneye gitmeli miyim. 37 haftalık

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar iyi geceler. Bugün sancım var gibi yani 2-3 dakikada bir kasıklarım ağrıyor biraz duruyor bi daha tutuyor aralıklı sancılar böyle onun haricinde öyle aman aman denilmese de belim ağrıyor. Sizce doğum mudur hastaneye gitmeli miyim. 37 haftalık
Canım 2 3 dk ya bir düştüğünde dayanılmaz olur doğum ağrıları çok şiddetliyse ağrın sancın git. Ama değilse yalancı sancılar olabilir

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canim benmde oyle bunlar yalanci sancilardir gercek olsa kendini hemen gsterir duramazsn yerinde ..

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Bendede aynı durum var 37+5 iz yordun mu kendini ben bütün gün ayaktaydım iş güç uzanınca gecti rahatladım şükür leke vs var mı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar