Sancımı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emine0660 tarafından oluşturulan Sancımı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 384 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sancımı?
Konbuyu başlatan Emine0660
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki Prenses Annesi 💜

Emine0660

Kayıtlı Üye
rank
26+5 günüz kızlar 3 gündür belimde ve kasıklarımda bi ağrı oluyo ve bianda terleme basıyo korkuyorum ayağa kalkınca tekmeler rahimde çıkıcak gibi oluyo öylr olan varmı doktora gitmeye korkuyorum altan muane olur diye

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
26+5 günüz kızlar 3 gündür belimde ve kasıklarımda bi ağrı oluyo ve bianda terleme basıyo korkuyorum ayağa kalkınca tekmeler rahimde çıkıcak gibi oluyo öylr olan varmı doktora gitmeye korkuyorum altan muane olur diye
Cnm bebek büyüdüğü için baskı yapıyor olabilir ama sen herşeye rağmen git doktora Altan elle muane yapmaz asla cihazla bakarlar cnm

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Agrın cok oluyorsa doktora git canım alttan muayne olmaz daha ama elinde sonunda muayne olacaksın alttan korkmana gerek yok

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım 25teyiz bi süredir bende öyleyim doğuracakmışım gibi geliyor bazen pzt gideceğim dra sende bi görün bence ne olur ne olmaz geçmiş olsun

Eslem

Kayıtlı Üye
rank
Canım rahim bebek sürekli büyüdüğü için ağrı yapıyor canım ama sen yinede bir doktora görün rabbim saglikla kucagina almayı nasip etsin inşallah

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Benimde öyle 22 haftalık olduk bebeğin hareketlerini rahimde hissediyorum yürüyünce acıyo bence doktora git alttan muaneden korkuyosan istemiyorum dersin banada ilk gebeliğimde söylüyorlardı alttan muane olucak diye ben istemiyorum diyodum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar