Sancımmı var acama yardımcı olurmusunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Seven tarafından oluşturulan Sancımmı var acama yardımcı olurmusunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,275 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sancımmı var acama yardımcı olurmusunuz
Konbuyu başlatan Seven
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Seven

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
35+4haftalık hamileyim sol kasığımın ağrısından yürüyemiyorum ayaklarım aynı şekilde bürde afedersiniz genital bolgemin sol tarafı çok ağrıyor aşagıdan vajina kısmımda yanma çok oluyor sanki yara olmuş gibi ilk gebeliğim sizce ne yapmalıyım
Canm yanma oluyorsa o enfeksiyondan dolayı oluyordur doktora git fitil veriyorlar onu kullan bide krem veriyorlar yanina aksatma yoksa daha kötü olur bende de öyle olmuştu bide eğer sol kasigin ağrıyorsa ayaklarını yukarı kaldır öyle dur agrisi geçiyor bende de öyle olmuştu

Seven

Kayıtlı Üye
rank
Canm yanma oluyorsa o enfeksiyondan dolayı oluyordur doktora git fitil veriyorlar onu kullan bide krem veriyorlar yanina aksatma yoksa daha kötü olur bende de öyle olmuştu bide eğer sol kasigin ağrıyorsa ayaklarını yukarı kaldır öyle dur agrisi geçiyor bende de öyle olmuştu
Yanma olmuyo ftil ve krem kulanıyorum ztn ama sol kasığım kople afedersiniz klitoriks bolgeme ve altındaki kemiğe baskı oluyor bazen çok şiddetli oluyor ve yürüyemiyorum bazende hafif ağrıyp bazende hiç bişi yok sanki ordabişi toplanıyor yürümeme oturmama kalkmama uzanmama engel oluyor ilk gebeliğim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar