Sanki fazla kilo aldim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kadereymen tarafından oluşturulan Sanki fazla kilo aldim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,200 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sanki fazla kilo aldim
Konbuyu başlatan Kadereymen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Reyhan

Kadereymen

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ya bu ikinci gebelik 53le hamile kaldım 18haftalik hamileyim 60oldum ya sanki çok kilo aldım doğuma kadar ne olacam ya

Şevval

Kayıtlı Üye
rank
Wala canm bana göre seninki iyi 65 ile hamile kaldım 18 haftalık gebeyim 76 kilo olmusm

Merva

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ya bu ikinci gebelik 53le hamile kaldım 18haftalik hamileyim 60oldum ya sanki çok kilo aldım doğuma kadar ne olacam ya
Canim ben 30 haftalik gebeyim 59 ile basladim suan 70 kg yim. 18 haftayken 66 olmustum . Her hamilelik farkli ekmegi fazla yemeyip yemeklerin yagini azalt inan istedigin cizgide gider ama cok fazla degil yinede

Reyhan

Kayıtlı Üye
rank
Bende 17 haftalık olcam yarın daha 1 kilo aldım son aylarda çok alacağız zaten biraz abartmamak lazım bide doktorum 20 haftalıkken aldıkların sana bebeğe değil demişti ilk hamileliğimde

Kadereymen

Kayıtlı Üye
rank
Bende 17 haftalık olcam yarın daha 1 kilo aldım son aylarda çok alacağız zaten biraz abartmamak lazım bide doktorum 20 haftalıkken aldıkların sana bebeğe değil demişti ilk hamileliğimde
Nasıl becerdin ne yaptin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gerçekten çok almışsın cnm
Sorma ya pandemi den sebep yürüyüş yapamıyorum pturarak çalışıyorum sanırım ondan oldu

Sağlıklı olsunda cnn kiloyu dert etme doğum yapınca verirsin
Öyle de ya veremezsem

Canim ben 30 haftalik gebeyim 59 ile basladim suan 70 kg yim. 18 haftayken 66 olmustum . Her hamilelik farkli ekmegi fazla yemeyip yemeklerin yagini azalt inan istedigin cizgide gider ama cok fazla degil yinede
Inşallah deneyeceğim

YagmurArar

Kayıtlı Üye
rank
Ya demiyorlar mı çok almışsın sizene diyorum hepsine! Hiç dert etmeyin ben ilk gebeliğim de tam 33 kg aldım dogum yaptım 6 ay sonunda eski kilomun bile aşagısına düştüm hem de hiç bişey yapmadım şimdi 2.gebeliğim 14.haftalık ve 6 kg aldım ama hiç de dert etmiyorum sende etme bu çok güzel zamanların tatını çıkar kimseye kulak asma

Reyhan

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl becerdin ne yaptin

Sorma ya pandemi den sebep yürüyüş yapamıyorum pturarak çalışıyorum sanırım ondan oldu

Öyle de ya veremezsem

Inşallah deneyeceğim
Özel bişey yapmadım iştahım yok bide biraz dikkat ediyorum ilkinde bende 20 kilo aldım toplamda 52 ile hamile kalmıştım 72 ile doğurdum 40 günlükken 58 olmuştum emzirmek zayıflatıyo

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar