Şansınız olsa

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan Şansınız olsa başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,105 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şansınız olsa
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Elinizde bir dilek hakkı olsa ne yapmak isterdiniz
Hastane koridorlarından başka biryeri göremeyen camdan dışarıya sadece uzaktan bakan lösemili kuzucuklara sağlık dilerdim 😥😥😥 Allahım sen hepsine sağlık sifalik ver kimseyi evladiyla sınama sağlık sağlık sağlık daha ne dileye bilirim ki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

4.bucuk ay önce kaybetdigim bebeğimi isterdim sadece 1 defa gösterdiler onu geri isterdim diye doya bakmak koklamak için 😥
Başınız sağolsun Allahım sağlıklı hayırlı ömrü uzun evlatlar nasip etsin neden kaybettiniz neyi var di canim Allahım sabrınızı arttırsın 😢

4.bucuk ay önce kaybetdigim bebeğimi isterdim sadece 1 defa gösterdiler onu geri isterdim diye doya bakmak koklamak için 😥
Başınız sağolsun Allahım sağlıklı hayırlı ömrü uzun evlatlar nasip etsin neden kaybettiniz neyi var di canim Allahım sabrınızı arttırsın 😢
Bebegimin gelismesini suyunun artmasini yarın benden almamalarini dilerdim
Canim nasıl oldun sen Allahım sesini duysun canımsın

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Bebegimin gelismesini suyunun artmasini yarın benden almamalarini dilerdim
Canim nasıl oldun sen Allahım sesini duysun canımsın
Maalesef yarin gebeligi sinlandirmak icin fakukteye gidecegim
Cok üzüldüm kurbanım Allah'a hakkında hayırlısı olsun canım ne yazacağımı bilemedim Allahım gonlune göre sağlıkla nasip etsin inşallah

Tesekkur ederim insalah yarini selametle atlatirim cok korkuyorum bebek icimde canlimi degilmi bilmiyorum
Kaç haftalık oldu canım Allahım sağlıkla kurtulmani nasip etsin sonrasinda da sağlıklı ömrü uzun evlwt nasip etsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar